Hirdetés

Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Dalai Láma #40883 üzenetére

    Szerintem nem kell azért semmit privatizálni, mert rosszul megy. Jól seggbe kell rúgni a fejeseket, nagytakarítást végezni és menteni a menthetőt. Legalábbis egy jól működő államban ezt tennék. Ehelyett itt jól becsődöltetnek mindent, kihirdetik, hogy az állam rossz gazda, ezért el kell adni. Az, hogy a MÁV-ot valami "felső erők" juttatták ide (részben a vdszsz segítségével) azt azért nem tudom megmondani, mert csodálkoznék, ha volna olyan hülye aki megveszi ezt az egészet. Vagy talán egy jól lehúzott áron akarják felvásárolni. Ezt nem tudom, nem is akarok tényeket írni.
    Különben ha eladják mi lesz? Ugye vannak az utazási kedvezmények, ezeket továbbra is az állam (pontosabban te az adóddal) fogja finanszírozni, a dolgozói állományt alaposan leépítik, akiknek a munkanélküli segélyét ismét te fogod megfinanszírozni, ill. amit ki szeretnének húzni profitot nyilván azt is te finanszírozod a jegyárban, mondjuk ez már szolgáltatás.

    De mondj nekem egy állami céget aminek a privatizációjával, mi fogyasztók nagyon jól jártunk.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Aktív témák