Hirdetés

Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz lajafix #40230 üzenetére

    Hát, tanulj szociológiát, pszichológiát, politikát, közgazdaságtant és történelmet pár évig (különös tekintettel a hatalom és a neki kiszolgáltatottak viszonyára bármely téren), én itt most nem fogok nekiállni levezetéseknek. Azt már évekkel ezelőtt meguntam, hogy érvekre mások dogmákkal válaszoljanak (és aki igazi tanulás helyett csak diplomát szerzett egy egyetemen, annak a véleménye kb. annyit ér, mint egy hívőé az evolúcióról, mert az agyát ugyanúgy kondicionálták), hogy én ezért és ezért tévedek (aztán idővel kiderül, hogy mégsem), így a vitára elpocsékolandó időt mindig inkább további tanulásra fordítom, hiszen engem igazol majd az idő. De a holisztikus látásmódot 1000 év tanulás sem képes pótolni, ha valaki nem bír vele.
    Tudom, azt is furcsának találják, hogy már rég nem akarok az igazamról senkit meggyőzni, de ilyesmire csak azoknak van szükségük, akik tévednek. Engem igazolnak a tények, a hivatalos, bizonyos érdekköröknek nyilvánvalóan lekötelezett (hiszen fizetést kapnak valahonnan) "szakértőket" meg minősítik a tévedéseik, és részemről mindenki olyan téveszmék alapján szemléli a világot, amilyenek alapján jónak látja. :R Én csak megírom az én véleményemet, és pár hét/hónap/év múlva jót röhögök azokon, akik anno azt bizonygatták, mekkorát tévedek. ;]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Aktív témák