Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Herr Vida

    tag

    válasz Lord_Csaba #43 üzenetére

    Köszi Lord_Csaba a biztatást + a linket! Egyébként én is teljesen meg vagyok elégedve a Gigabyte deszkámmal, nagyon állat, és tényleg remekül teljesít.
    neduddki kollégának még tartozok mindenféle tezsteredményekkel, stb., de egyenlőre sajnos eccerűjen NEM volt időm evvel foglalkozni komolyabban, csak összeraktam, felpakoltam rá a cuccokat, és kész. Egy 3D Mark2001-et nyomattam rajta tegnap éjjel, mindenféle tuning nélkül, és így 6550 pont jött ki (GB PE854 alaplap, P4 1.6A, Leadtek GF3 Ti200 128 MB, 256 MB DDR333 Samsung, 266-on futtatva), ez a korábbi konfignál (Asus CUSL2-C, 512 MB SD) 4230 pont körül adott, úgyhogy már most lényeges a javulás.
    Ha ehhez még hozá veszzük, hogy ahogy eccer ezen a szerencsétlen Pécsen lehet majd kapni még egy 256 MBos 333as Samsung modult (q röhej, de 2 hete NINCS!!! Éjjen a szocializmus!!!), és majd valami tuningolással is próbálkozni fogok, akor ez ugye még javulhat.
    Lehet, hogy tuning ügyben még majd érdeklődni fogok Nálad (ugye a tapasztalat), meg neduddki kollégának is felteszem az eredményeket, csak most megint el kell mennem dolgozni :(((

    PS: milyen teszteket javasoltok használni? 3D Mark, PC Mark 2002, Sisoft Sandra és/vagy?

    Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

Aktív témák