Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fex

    tag

    válasz peterducke #1 üzenetére

    Én fél évig használtam egy ilyen lapot, nem volt vele semmi gond. Nagyon stabil, nem kell hozzá P4-es táp. Legalább is az 1.8-as P4-nek nem kellett. 1 db 512 mb-os 333-as Samsung rammal ment.

    Most is itt van nálam, csak nem használom

    "...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

  • Fex

    tag

    válasz peterducke #3 üzenetére

    Nekem 1.8-as northwood van, 2Ghz-ig simán ment. Uánna kipróbáltam a 2.4-et, de az már nem ment, de ez valszeg a proci hibája, mert másik lapban sem ment.
    Tovább nem próbálkoztam, mert nem vagyok egy tuning őrült, a z alap teljesítmény nekem teljesen megfelelő volt.
    Az FSB-t egy MHz-enként lehet emelni, ha jól emlékszem lehet feszültséget is állítani, és a memórit is lehet húzni.
    Ha nagyon érdekel, nálam kipróbálhatod, csak a proci és a memóriát hozzad, a többi van.

    Fex

    "...Az emberi tényezőt minden rendszer működtetésébe bele kellene tervezni, mint egy olyan random hibagenerátort, ami mindenképpen működésbe lép, csak nem tudjuk, mikor, hogyan, miért és milyen kaotikus belső logika alapján...."

Aktív témák