Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtl

    csendes tag

    Sziasztok
    Bocs de lehet, hogy csak értetlen vagyok, de bármit nézek ( hozzászólások) és csinálok nem sikerül exelel a feltöltésem. Már sok bővitményt próbáltam és működik is feltölt szépen mindent, de sajnos az ékezetek pl ő, ű á csak különböző ? stb vel jelenik meg már próbáltam minden lehető módon utfs8 stb így sem meg köszi a segítséget előre is! :O

  • gtl

    csendes tag

    valamit elfelejtettem ha ez is megoldható lenne köszönném! Nekem egy működő információs oldalam van és többek kérésére tennék fel egy shop-ot is ezt nem én csináltam de sajnos nemrég rám maradt az oldal készítése is. Napi több óra olvasgatással és jóbarátunk a google segítségével már pár alapot tudtam rajta csinálgatni javítgatni feltölteni még ha valaki esetleg ránéz a térkép is sikerült potom 42 óra olvasgatás és próbálgatás után (tudom nehéz a felfogásom, de ezért is írok ide). Most az lenne a kérdésem ha sikerül egyszer valaha feltölteni a termékeket és "megnyitnék az oldalam fő oldalára ki lehetne valahogy íratni az újdonságokat? Nektek profiknak biztos segít ha látjátok miről lenne sz az oldal maga a vandorhorgasz.hu a shop itt elérhető:http://vandorhorgasz.hu/oscommerce-2.2rc2a/catalog sajna elkezdtem a felvitelt, de kb 3% nál megálltam mert a sima kézi felvitel nagyon sok idő és idegesítően lassú főleg a javítgatás! Elég lesz a különböző színek és méretek felvitele :Y főleg ha valaki esetleg horgászik tudja egyes woblwrekből, villantókból hány szín és méret kapható! Kösz mégegyszer minden segítségért!

Új hozzászólás Aktív témák