Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz Declare #42148 üzenetére

    Tegnap néztem nálunk a tesco-ban de nem találtam ilyet, hazafele útba esik egy másik tesco megnézem majd ott hátha van.
    Nálam akkor van fura szag mikor kikapcsolom a klímát de ugye a venti ugyan úgy megy. Nem az a dohos, büdös szag csak furcsa. (Tesóm kocsija sztem büdösebb).
    Aztán majd jövőre elviszem egy teljes klímatisztításra. Pollenszűrőt meg év elején cseréltem aktívszenes ment bele, tényleg jobb mint az 1000 forintos gagyi.

  • Calogero

    addikt

    válasz Declare #42148 üzenetére

    3 féle klíma van Astra H-ban

    Manuál klíma, Automata klíma, Elektonikus klíma.

    1: mindent kézzel állítasz, és nincs hőfokbeállítás lehetőség. (használati útmutató 161. oldal)
    2: hőfokok a műanyagra vannak írva a tekerőszerv köré (külső hőm. független belső időjárásszabályozás fújás irányát és intenzitását mindig kézzel kell szabályozni, a hőmérsékletet viszont a beállított fokon tartja (Automatikusan változtatja a belépő levegő hőmérsékletét és mennyiségét)). (használati útmutató 164. oldal)
    3: napfénybeesés érzékelős full-automata hőfok, és hőelosztási szabályozás (GID-jár hozzá), elektronikus klíma (használati útmutató 168. oldal)

    Nekem a 8 év alatt egyszer sem büdösödött a klímám.

    2007-ben átvettem az autót beállítottam mindent rajta a automatára és kész, minek azt ki-be kapcsolgatni.
    Csak a hőfok szabályzót állítottam néha (20-22 fok).
    Évente cseréltem a pollenszűrőt.
    Minden leállítás után, miután kivettem az indítókulcsot a gyújtáskapcsolóból megnyomtam az "auto" gombot.

Új hozzászólás Aktív témák