Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz rothfb #39218 üzenetére

    Én 65"-nál azonos árú fz800 és c8 között vacilláltam...a jobb irányíthatóság és belső játékos vitte az LG irányába a választást...kinézet nekem mind1, képminőségben ott szebbre volt hangolva a pana, de otthon az lg simán hozta amit kerestem...

  • daneel_hu

    addikt

    válasz rothfb #39218 üzenetére

    "10-ből 9 vásárlónál az ár az elsődleges. Én és pl Daneel kivételek vagyunk. Nekem nem igazán számított az ár, próbáltam megbízható tv-ket keresni. Daneel kollégának pedig a design volt a legfontosabb. Ha jól vettem ki eddig a szavaiból. Jaj bocsánat, a méret is nagyon nagyon fontos neki.:DDD"

    Nyilván van egy árhatár ami fölé nem mennék, de összességében anno 1 millió HUF-nál húztam meg a határt, tehát ami ebbe belefért az OK volt. :) Persze ha csak valamivel de érték felett lett volna valami - de nagyon-nagyon tetszett volna - akkor még megvásárlom.
    Azt hiszem nemrég volt 65W8 1,2 milla bruttóér' - na ez egy jó példa, hogy ami akkor nem volt, az nemrég már igen. :D
    De igen igen… most - ha most lenne vétel akkor talán 77GX vagy 77WX kéne (ha nem számítana a zsé), de mivel számít így egyelőre ez nem lesz bevállalva. :P

    Amúgy tetszik a GZ2000 is design-ra, a talpa nem annyira de összességében ütős masina.
    A SONY AF9 ami még nagyon tetszett külsőre. De külalakra tényleg inkább az LG diktálja az iramot.

    Az annyira nem izgat ha valalmi tönkremehet - mert úgyis tönkre fog - a gyári 2 év garihoz ragaszkodom, ha ez megvan akkor nyugodt vagyok. Ismerem magam annyira, hogy amennyiben valami gond van akkor agilisen felborítom az "asztalt". :) Kivétel persze az ha valami tényleg típushibának tűnik egy modellnél (vagyis szar), akkor azt értelemszerűen kerülném. Márkahűségben nem hiszek. (ma már)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák