Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i.attila

    tag

    válasz coolrob #19810 üzenetére

    Én azt kérdeztem tőlük, hogy mi van akkor ha külföldön (Németország) veszem meg, ezt válaszolták:

    Amennyiben nem Outlet áruházban, sérült vagy újracsomagolt termékről van szó, a jótállási feltételeket igénybe tudja venni 2 évig Magyarországon is. Ehhez a számlát kell bemutatnia és az európai szabályozásnak megfelelően, minden, a gyártásra visszavezethető hibát márka szervizünk helyszíni kiszállással javít díjmentesen.
    Ha a javítás kimenetele cserére jogosító igazolás kiállításával végződik, akkor szükséges jelen esetben Németországban intéznie a továbbiakat. Tehát csak a vásárlás helyén tudja ezt beváltani és a készülék visszaszállításáról is Önnek kell gondoskodnia.

    LLA-ról annyit tudni egyébként, hogy dupla tuneres a PLA-hoz képest.

    Holnap-holnapután megjön az Alza-s rendelésem, aztán elmondom, milyen nyelven megy a TV :)
    Egyébként ilyen kedvezménnyel akár német is lehet miattam, majdnem 150k-val olcsóbb volt, mint Mo-n bárhol.
    60k-val olcsóbb, mint a legolcsóbb B8 Magyarországan, és 10k-val olcsóbb, mint a C8 Németországban bárhol.

Új hozzászólás Aktív témák