Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz ates2 #9557 üzenetére

    Maximálisan!

    Ez lett volna az elsődleges kártya amit vettem volna korábban.
    Vártam az RTX 20-as széria megjelenését, hogy mit hoznak az új kártyák teljesítmény tekintetében.

    Nálam ez az általad linkelt EVGA 1080 Ti FTW3 Hybrid, vagy a sima FTW3 volt még célkeresztben. Aztán megjelent az 20-as széria, de nem tetszett az ár/teljesítmény mutatójuk így teljesen az 1080 Ti-k felé fordultam. Korábban az RTX 2080-ból ezt néztem ki: EVGA GeForce RTX 2080 FTW3 ULTRA GAMING

    Viszont megjött a józan eszem, az impulzus vásárlási kényszeremet elnyomtam és rájöttem én is arra, hogy ez az kifutó széria a 300k Ft-os körüli új árát már nem éri meg. Így a használt piacon nézelődtem és találtam rá a mostani MSI Gaming X-re amit 190k Ft alatt vettem, dobozosan, számlával és bolti garanciával.

    A korábbi gépre locsolandó idei keretből maradt így lecseréltem a RAM-okat is, de idén már nem költök több pénzt a gépre, mert már lassan megint úgy lesz egyre erősebb a gép, hogy nem használom ki és csak netezek rajta... jövőre jön a teljes venti állomány cseréje és utána a CPU-ra épített víz projekt

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák