Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz 4264adam #37727 üzenetére

    Én elégedett vagyok azzal, amit a GTX 1080 CP2077 alatt mutat. Full HD és alap beállítások, hagytam, ahogy települt, talán ultra preset. A motion blurt kikapcsoltam (elvégzi a szemem és a monitorom, nem kell rásegíteni) a többi effektet meghagytam, úgy, ahogy a készítők gondolták.

    Nem tudom hány FPS, de folyamatos a kép, jól néz ki és jól játszható.

    Azzal a presettel használom, ami a "csövön kifér". 1.93GHz / 12GHz

    A 4790K mind a 8 szála 80%-on szokott pörögni. Úgy érzem, ebben a játéban az a szűk keresztmetszet. Szokatlanul nagyon pörög a hűtője is.

    [ Szerkesztve ]

    Bruhe

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz 4264adam #37727 üzenetére

    Nagyon sokat agyaltam, hogy mi legyen, lehet hogy ki fogsz nevetni, de én a zotac gtx 1070 amp extreme kártyámat nem adom el, el is mondom hogy miért.
    Egyértelmű, hogy korrekt oc mellett szinte majdnem hozza a játékok teljesítményében/fps szinten az 1080 szintjét,egy minőségi custom 1070es kártya, mint a tiéd is,és ez egy jó pont.
    Most lehet hogy jó áron elmegy, 90ezerért simán, lehet hogy többért is(hihetetlen, de tényleg így van, aki nem akar venni új rtx kártyát drágán, mert a konfigja nem is tudná kihajtani, és nem hülye hozzá, tényleg keresi ezeket a stabil, megbízható, és nagyon jó hűtésű prémium kategórába tartozó bitang jó oc kártyákat, ezért van most igen jó áruk 😁) viszont ott a bibi, hogy ha most azonnal vennél egy új kártyát,mert nincs másik, akkor szopicumi van, mivel hiába megy el jó pénzért, kapsz tényleg jobbat most, csak sokkal drágábban, és pontosan ezért egyszerűen nem éri meg eladni.
    Most nem szabad venni, mert nagyon drága minden( ,, jó " ) kártya, és még az igazi tökös oc custom kártyák szinte ki sem jöttek(nem jöttek ki), vagy szintén drágák.
    Szerintem tényleg megéri várni.
    Sajnos a szomorú tény az, hogy ha fejleszteni szeretnél vga fronton, és ha már egy új, és erős kártyában gondolkozol, akkor az sem mindegy hogy milyen felbontás mellett teszed le a voksod.
    Én (szamár előre, mert ugye így nem kezdünk mondatot🤣) 1080p felbontás mellé teszem le a voksom(mivel az rt megléte tényleg nagyon fontos lesz a jövőben (is🤤) az ,, élethű" játékok megvalósításánál) , én egy 3060ti kártyán gondolkoztam, de mivel ott figyel a sugárkövetés, (ami tényleg szép, viszont egyáltalán nem indokolt ,, most" a hatalmas felár napjainkban) így egy erős custom kártya illik hozzá fullhd-re, de ott is le kell természetesen mondanod a 100körüli fps igényedről a sugárkövetés használata mellett.
    Szerintem, ha kijön az összes gyártó custom kártyája, kb nyáron lehet majd minimum jó áron venni ilyen kártyát,(de ugye ez közel sem biztos🤣) és ha normális áron is lehet majd venni, (mert ugye lesz minden készleten🤣, vagy nem) majd akkor megéri váltani, korábban tényleg nem, mivel ha egy 3-4 éves kártyával lehet high-ultra beállítások mellett kis kompromisszummal sugárkövetés nélkül tolni, a szó szerint legújabb, és napjainkban legjobban várt játékkal, ez pedig a cyperpunk, az bizony ismét egy jó pont egy 1070-es kártyának 💪👍
    Az rt miatt viszont ott egy jobb lehetőség is fullhdre, mégpedig ez egy 3070-es kártya.
    Mielőtt a muteromat szídnád, ez tényleg konkrét lehetőség lesz majd szerintem kb nyáron, mivel nagyon sokan el fogják adni, mivel szaggat nekik ultra beállítások mellett 4k felbontásban 🤣🤣
    Egy szó mint száz, még jó ez a kártya, meg kell várni hogy a hardcore árak, és a nem lehet semmit venni téboly lemenjen, és majd(szerintem legkorábban) nyáron lehet csemegézni a megunt 3060Ti - 3070-es kártyákból,(vagy nem, de akkor is megéri kivárni tovább, mert tudsz játszani jó minőségben így is 🤣) vagy újonnan is jó árban lesznek (amiben nem bízok) 🤣🤣🤣😁😁😁
    Megjegyzem, mindentől függetlenül szerintem a Gtx1070 - 1080 - 1080ti széria akkor is kapós lesz jó árban, (ha az eladás miatt aggódnál) mivel a mai napig is veszik bányászni mert jóval olcsóbb mint egy új kártya, és nagyon is jó erre, párhuzamosan mellette sok játékos nem rendelkezik csúcs pc-vel, és tisztában van vele, hogy hiába ott a garancia, meg új, még mindíg jobban jár evvel a 3 kártyával,mert olcsóbb,(hidd el 10-20 ezer forint miatt inkább használtan veszik meg) és megveszi, hogy tudjon játszani, és hidegen hagyja a sugárkövetés megléte 🤣🤣😁😁👍
    Ezt szerettem volna válaszként hozzáfűzni ,, dióhéjban '' 🤣🤣🤣
    Itt a cyperpunk sugárkövetés teszt mindhárom érdemes felbontásra, dönts belátásod szerint, remélem tudtam segíteni 💪👍

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák