Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pety

    senior tag

    válasz Xerxész #15367 üzenetére

    Talán a milyen gépet vegyek topikban kellene ezt feltenni.Egyébként Proci kevés lesz ,Winyó WD vagy Seagate,Samsung meghajtókról nincs jó véleményem szintén,Ház tápostól(főleg ettől )felejtős a 0-nál is kevesebbet ér.

    "A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

  • Stalker-2572

    addikt

    válasz Xerxész #15367 üzenetére

    Új rendszert szerintem csak Core2-re szabad építeni, annál az egyszerű oknál fogva, hogy SOKKAL gyorsabb.
    Memóriából elég olyat venni szvsz, ami CL5-ben futj a DDR1000-et normális feszek mellett, normál esetben úgysem mész 500-as fsb fölé.
    VGA egyértelműen jó választás.
    Monitor ne override-os legyen, mert az sz*r. Ha alapból tud 5ms-et akkor jó.
    HDD lehet nagyobb is, 500-asok jó vételnek számítanak.
    DVD játékosba én nem vennék Samsungot :B Pioneer vagy Plextor, esetleg TEAC.

    All Black...

  • caprine

    aktív tag

    válasz Xerxész #15367 üzenetére

    Mondjuk nem itt kéne ezt firtatni mert vannak erre topicok külön.

    -nekem MSI K9N ultra van, detto ilyen mint a tied csak nem SLI, nagyon jó lap, a BIOSa is franya, csak ajánlani lehet, ára/tudása alapján
    - az inno elgondolkodtató a minősége miatt, bár erről megoszlanak a vélemények
    - moncsiban ez egy F-engines LG amiről azt kell tudni, hogy 2000-es kontrasztot tud, ami idönként zavaró (az én samum 3000-et tud, ez a csúcs most tudtommal, plazmában persze van 5000-es is), én egy 700-1000-est vennék inkább és sporolnák néhány ezrest, egyébbként jó választás
    - 320GB samu, új sorozat kisebb, könyebb és azt hiszem már csak 1 tányér van benne, nekem a 250-es van, de az megy az öcsémnek, én is egy ilyen 320-ast veszek helyette
    - ODD-ben inkább a SH-S202J ami IDE helyett Asus 1814LT-t vennék, az is van feketében ráadásúl 6 SATA csatid van az alaplapodon mint nekem és csak 1IDE, meg gyorsabb is a SATA mint az IDE, bár gondolom semmi gond az SH-S202J -vel de az ASUS jobb tudásra is, csak nehogy valami samsung fan megkövezzen érte :DDD
    - CPU RAM ok, ház izlés kérdése, a boxos venti helyet vegyél egy Arctic Cooling Alpine 64 PWM-et (2500FT), vagy tuning esetén a Freezer 64-et (4500FT) ami csak PWM-esben van (PWM = power manager automatikusan szabályozza a fordulatszámot a hőterhelés függvényében)

    Ennyi.

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák