Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    Üdv.
    Olvasgatom régóta a topicot már mint amikor nem felejtem el,és hát lenne egy kis problémám amivel nem tudok mit kezdeni.
    Szombaton volt egy kis családi összeröffenés és volt ott egy lány(nem rokon :) )aki nagyon megtetszett és úgy érzem(viselkedés/sok "nézelődés"ilyesmi) h ő is kedvel engem,de a probléma ott kezdődik,h még csak 13 éves és én meg már 19.ennek ellenére nagyon is felnőttesen viselkedik.Természetesen nem egy éjszakás dologról lenne szó,na de mégis én nagyon sokan találom ebben a korban ezt a "nagy" korbeli különbséget.
    Esetleg valakinek volt ehhez hasonló szituációja,vagy kíváncsi vagyok,h ti hogyan cselekednétek.
    Üdv. :R

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz zoltanz #27000 üzenetére

    Én is így vagyok vele,csak tudod azért még is bennem maradt a dolog.

    Iscariah:nem mindig van így.Osztálytársam és egyben jó barátom,anno nagy frag vadász volt még is,egy 14 éves csaj-nál(akkor még 14 volt most már 15)maradt ott.És azóta is elvannak.
    Tény 13(igaz 1 hónap és 14) és én sem gondoltam komolyan,de kíváncsi voltam mások véleményére.Se teló se msn se semmi cserebere nem volt,csak én sem tudtam hova tenni a dolgot.

    Csakénvagyok:most ez a "ciki" dolog valahogy nem jön át:)Már mint bármi lehet ciki bárkinek,ettől függetlenül értem mire gondolsz.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz orbano #27007 üzenetére

    hát vazz,nem vagyok rá izgulva,vagy ez szűrhető le?:D

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz TexT-BoY #27010 üzenetére

    Semmiképp sem fogok belevágni én is így vagyok vele: OMG 13:D
    Mondom engem csak az érdekelt,h mások mit reagáltak volna a dologra:)
    Btw 19 év alatt sosem csaltam meg a bnöm....öntartás :DDD bár kitudja meddig lesz ez még így ;]

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz zoltanz #27015 üzenetére

    De nem fogom(igaz most nincs is kit),ha meg netántán igen akkor meg biztos,h tőlem fogja megtudni nem mástól,vagyis remélem :)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz orbano #27021 üzenetére

    de most már tényleg uram isten,miből szűröd ezeket le,amiket írtál?
    Ilyenről szó sem volt,h öntartás/komoly kapcsolat...én meg a komoly kapcsolat alapból távol áll tőlem,de mind1.
    Szóval leírom megint,h csak kíváncsiságból jöttem ide,megkérdezni másokat,h ők mit/hogyan csináltak volna jelen szituációban.(nem kell itt összevissza kombinálni:) )

    proof88:nem szokásos a hazudozás,szóval ehhez hasonlót biztos nem fogok csinálni.
    Meg főleg haveroknak nem hazudok,azért haverok,ha nekik is hazudnék....milyen lenne már :(

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz whitezo88 #27033 üzenetére

    hát igen,adom :)

    proof88:csak remélni tudtam,h nem gondolod komolyan,de hát a mai világban kitudja :K

    Lengyi:szerintem hagyjad az egészet 1-2napig/hétig mert lehet utána te is,és ő is másképp fog állni a dolgokhoz.Lehet,h ő fog megkeresni,lehet teljesen el is felejted vagy bármi,de ezzel a folyamatosan tartjuk a kapcsolatot nem visz sehova.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Lengyi #27064 üzenetére

    Azért nem feltétlenül azért nem jársz el bulizni minden hétvégén mert van 1 barátnőd.Én is átestem a ló túloldalára péntek/szombat bulizás mert nem érdekelt,de nálam nem kellett egy csaj h lenyugodjak.Egyszer csak nem volt kedvem menni.Szóval szerintem nálad is hasonló lehetett

    Szerk.:eddig én mindig a 2-3hetes kapcsolatokból tanultam a legtöbb,úgy h szerintem is van benne valami ;]

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    Hát engem is betalált a dolog. Jó kis story:)
    Még nagyon régen lassan 6 éve teljesen véletlenül megismerkedtem egy lánnyal.
    De sosem volt semmi sem néha beszélgetünk,volt időszak amikor többet volt amikor szinte semmit sem.
    És hát eljött a nap még múlt héten csütörtökön,h találkoztam vele. Nagyon sok pozitívum dolog érte őt is és engem is.
    Ami odáig „fajult” h végül is lent aludt és hát…….18+:D(állítása szerint először fordult elő ilyen vele h első alkalommal,mivel nagyon megfogtam külsőre/belsőre….)
    Nagyon sok olyan dolog van ami más lánynál eddig sosem volt meg,és én is meglepődtem magamon és nem tudtam hova rakni a dolgot.
    Csak hát mint mindig most is vannak „gondok” bár lehet ezeket én beszélem be magamnak.
    Szóval első része a dolognak a távolság,ugyanis ő Fóton lakik én meg Visegrádon,ami azért távolság,még autóval is. Persze lehet h jobb is a távolság,meg h nem találkozunk mindennap,csak nehéz kibírni főleg az elején.
    És én alapból egy fokkal féltékenyebb vagyok az átlagnál,és már most félek attól,h nehogy megjárjam a dolog,igaz semmi okom nem lenne rá,de mégis így érzem.
    Meg azért anno amikor kicsit többet beszélgetünk ,”megismertem” 1-2 oldalát,ami visszahathat az előző két problémára amitől félek.
    És hát szinte semennyire nem vagyok már attól h megszeressem. Ami szerintem kölcsönös dolog,ma sikerült féltékenyé tennem:),nem direkt de sikerült.
    Igazból amikor együtt vagyunk minden jól működik persze ez lehet később megváltozik,de mindenképp pozitív.
    Szóval majd meglátjuk,eddig azért sokkal de sokkal több a pozitívum mint a negatívum.Hála égnek:)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz frame>24 #27235 üzenetére

    vidékre elmegy :)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz IreN!CuS #27233 üzenetére

    Megvolt a második tali.Ez is nagyon jól sikerült sok tekintetben.
    Az első találkozás utáni hét teljesen tropára tett.de most nem tudom eldönteni,h pontosan mi van.
    Úgy veszem észre,h belém szeretett.Ennek ellenére hangsúlyozza,h még nem vagyunk együtt mert h nem szeretne belefutni egy kapcsolatba :F Ki érti ezt :U .Ezek mellett nagyon sokszor beszél az ő "rossz" dolgairól ami által elbizonytalanít abba h én mit is érzek pontosan.(h milyen jó színész abba h eljátssza h szerelmes/mennyire szeszélyes ilyesmi,utána hozzáteszi h nem jelenszituban....).Most,h nincs itt baromira hiányzik,és megy a folyamatos filózás,h mi is lenne a jó.de nem jutok semmire sem.Így az elején nekem! nagyon ügy tűnik,h szinte egymásnak lettünk teremtve akkora az összhang közöttünk.Ami még feltűnt vittem vissza Szentendrére
    és ott találkozott egyik legjobb barátnőjével,és abban az ~5percben amíg ott voltam teljesen megváltozott.Semmi bújás vagy csók ilyesmi...semmi(csak amikor elköszöntünk).Úgy volt h vasárnap már rám érne.Amikor eljöttem már keddre módosult legjobb esetben.(köszönhető a barátnőjének... :( )
    Valakinek volt valami hasonló esete?Vagy mi lenne a "helyes lépes" :F :R
    Egyenlőre én a kivárásra utazok.

    H a témához is hozzászóljak ha már megcsalod mindenképp mond el neki,úgy tisztességes szerintem

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Nordik #27332 üzenetére

    Olvasd el azt a (#27233) IreN!CuS hsz-t plz(Ijk te is :) )Messze túl vagyunk már a csók...romatikán :) Ez a baj.Olyanokat tudunk kihozni a másikból amit még se ő se én nem tapasztalunk...másokkal.

    Amúgy nem is azt vártam el,h folyamatosan ölelgessen,csókolózzunk.Csak furcsa volt,mert amikor csak ketten voltunk nem ilyen volt.Pont az ellentettje.Ezért is volt furcsa:)

    Kicsit már nehézkesen megy a fogalmazás :)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Ijk #27336 üzenetére

    De az a baj h én sem tudom pontosan,h mit érzek/gondolok.Innentől kezdve nehéz megvalósítani egy tartalmas beszélgetést:).Ezek mellett én próbáltam rá kérdezni egy dologra,de csak a kitérő válaszok jöttek,mondván h még ő sem tudja. :F Sok mindenre célozgat,de sosem mond konkrétumot.Szóval nem tudok kiindulni semmiből,max 1-2 apró dologból,ami a célozgatásból átjött.

    Tim82:remélem nem fogja:)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Ijk #27338 üzenetére

    Találkozás meg ezek rendben vannak,csak "kevés" a beszélgetés,ilyen témákról.Inkább csak storykat mesélgetünk egymásnak, meg kinek mi a szokása:)Ennek ellenére,h nem "vagyunk" együtt,nem úgy viselkedünk.A testi kontaktus sem áll meg a simogatásnál/csókoknál,kézfogás pl utcán is befigyel.
    Hát ha nem zavarna össze,akkor tudnám h csináljam,de így nem.Főleg h még "fiatal" is vagyok,nincs tapasztalat ilyen téren :)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Ijk #27343 üzenetére

    "Teljesen természetes, ha az első kapcsolatodban zavart vagy" khmmmm,mivan :DDD ?????
    A fiatalt érsd.:19

    A többivel egyetértek.

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz orbano #27347 üzenetére

    Én ezt már elterveztem,h mit szeretnék tőle.Nagy vonalakban el is mondtam neki.Hát egyből elkezdte....h ő nem olyan,meg így meg úgy.Ezek után persze,h belezavarodok.Pont ez az,h amikor vele vagyok teljesen felszabadulok,nincs semmi stressz és persze jól érzem magam.
    Olyan dolgokat csinálok vele,amit más lánynál meg se fordult volna a fejembe,nem h megtegyem.(ne tessék rosszra gondolni:) ) Talán ezért sem vagyok biztos a dolgomba.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Ijk #27350 üzenetére

    Hát sok mindent:),jó rendben nem "kell" több tanács.Majd odafigyelek aztán kész.Azért kösz :)

    orbano: Nem értem miért rontom el a dumámmal?Miért baj az ha nem csak kimutatom,de el is mondom a dolgokat?

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Leeza #27353 üzenetére

    Filózás mindkét oldalon megvan,de majd vissza fogom magam,mert azért messze én filózok többet.Meg alapból filózs típus vagyok,szóval nehéz lesz "megállni":)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Csakénvagyok #27375 üzenetére

    azok bizony :U

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Lirion #27393 üzenetére

    Rendben,köszi és figyelek rá!Már együtt vagyunk szóval minden gut ;)

    (#27407) orbano:Működik is ezt a dolog,nem rossz "tanács" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz dragonfx #27610 üzenetére

    veszélyes a nimfo csaj.....nekem jól jön néha az 50kms távolság is,mert különben semmire másra nem maradna erőm:)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Lengyi #27616 üzenetére

    nekem most van,h érted h kiégett? :)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Lengyi #27618 üzenetére

    én úgy vettem észre,h "náluk" kimondottan fontos a változatóság,legyen bármilyen kicsi is :)

    dragonfx:Hidd el néha hátrány tudd ez is lenni majd rájössz :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz frame>24 #27646 üzenetére

    "Sőt, pl. M6-os BMW-ben pl. lehet dolgot művelni, + lemenni monnyuk Zadar-ba, WoW + CS-vel meg tekerheted a villanyórát." M6 többet eszik mint egy gép :)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    Valakinek volt olyan gondja egy kapcsolatban, h nagyon sokszor bevillant a lány múltja annak is a "rossz" dolgai.
    Lényeg h, akivel együtt vagyok, minden jól működik szinte már túl jól:) de nagyon sokszor nagyon sok szituációban bevillannak azok a dolgok, amiket mesélt a múltjáról. És nem tagadom ez nagyon zavar, de hát nem lehet mit tenni ellene, megváltoztatni. és félek, nagyon h esetlegesen rámegy a kapcsolatunkra, mivel nem tudok szabadulni ezektől a dolgoktól:(
    Az h beszéljük meg a dolgot nem segít mivel már megtörtént. Igaz nem mondtam el neki,h ez tulajdonképpen mennyire is zavar. Mivel úgyis csak stresszelne rajta. Szóval teljes tanácstalanság.

    tibi666:nagy vonalakban:sex téma(mennyi pasija volt),drogok,h eddig majdnem az összes barátját megcsalta ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz tibi666 #27736 üzenetére

    Szerkeztettem,ott vannak lejebb a "konkrétumok"

    mephi666:Hát az én értékrendemben durvának számítanak. Amit te írtál példa is megvolt már neki,csak ő kiváncsíságból próbálta ki. :( Legkisebb gond a drog,teljesen leállt vele már "rég",és meg is mondtam neki,h amíg velem együtt van semmi mert nem fogom elviselni. Szóval ezen rágom magam a legkevésbbé.Nagyon durván belém van esve(persze én is szeretem nagyon)és ezért is remélem h nem fog megcsalni,mivel mindig azt hozta fel indoknak,h nem szerette a pasiját és nem érdekelte.De akkor is értelmetlen :(

    orbano:nem félek igazából,csak zavar,h ennyire gyakran kijön rajtam és eszembe jutnak a dolgok. Nagyban hátráltat abban,h ténylegesen eltudjam engedni magam,megtudjam szeretni ilyesmi.
    Azt még hozzá teszem,h nála van ilyen először.

    Leeza:persze,h jó jel értékelem is,nem arról van szó. Beszélni azért nem szeretnék róla vele,mivel teljesen szét stresszelné magát amit nem szeretnék. Hiába próbálom háttérbe szórítani vagy "elfelejteni" nem megy.
    Meg ott van a tudat,h semmi "újat" nem tudok mutatni neki.(érsd jól)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz mephi666 #27742 üzenetére

    Én is sok mindenben "kiéltem" magam,meg kipróbáltam ezt azt.De azért van egy határ.És szerintem te is tudod,vannak mellékhatások,amik sokszor előjöhetnek.Én 19 ő 17,de ő is és én is felnőttesebben viselkedünk szerintem,szóval nem azzal van a gond,h gyerekesen állnánk a dolgokhoz
    Az "újat" mutatni dolgot nem csak a sexre értettem.Pont,h ott tudtam eddig a legtöbb "újat"mutatni neki.Nem is tudnék jó példát felhozni erre a témára,ez is csak úgy bennem van :(

    orbano:persze,h féltem mivel szeretem,azt h jó pasi vagyok-e nem tudom eldönteni :DDD max remélni tudom.De sajnos egyszer csaltak már meg.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz frame>24 #28020 üzenetére

    Hiába is írsz a discovery channel-nek,úgysem fogják kiküldeni a piszkos munkák stábját :)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz hejesírásó #28029 üzenetére

    hát én egy olyanban vagyok.Bár "csak" 50-55km de csak hétvégén találkozunk.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz hejesírásó #28032 üzenetére

    hát az nem kevés,bár szerintem a hangsúly azon van h kéthetente találkoztok.Nekem szerencsém van abból a szempontból,hogy ha olyan van szerdánként is letudok menni hozzá.Mert megvan az út 40-50perc alatt.Bár így is nehéz kibírni péntekig.

    Louro:engem legjobban az zavar hogy ha van valami nézet eltérés,azt baromi rossz msn/teloban megbeszélni sőt nem is lehet,és akkor lehet várni péntekig.Amúgy szerintem néha jó a távolság,mivel nem unjátok meg egymást.

    #28035) hejesírásó :nálunk is így volt 5-6 év beszélgetés ilyesmi.Aztán összejöttünk:)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz zoltanz #28036 üzenetére

    Én megunnám tudom,nekem kellenek a "szabad" esték.

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    Sziasztok, megint:)
    Régebben írtam, h együtt vagyok egy lánnyal, beszéltünk is sokat róla itt. és hát megint tanácstalan vagyok:S
    Egész ott kezdődött, h „túl” őszinte voltam 1-2 dologban, ami nagyon benne maradt(nagyon személyes,érinti a sex témát is,ezért nem szeretnék bele menni). Majd lent voltam Csütörtöktől Vasárnapig náluk. Neki pénteken suli után el kellett volna mennie, venni egy könyvet, de állítólagosan elfelejtette. Ami következményében haza ért majd mondta ,h menjünk vissza Pestre. És mondtam neki h nincs kedvem meg ilyesmi. És akkor mondta h elmegy erikával(vagyis erika alapból jött volna) mondtam neki h jó menjél úgy is keveset voltatok együtt (Katának a sógornője meg egyben egy jó barátja)legalább tudtok beszélgetni. Mondták h jó. Majd történt 1 kis „baleset” részeg csöves vs. öreg néni aztán meg a csöves még a barátnőmnek is megpróbált neki menni stb stb. Majd rendőrség stb stb aztán még várniuk kellett egy srácra vmiért(titok:D)(közben 2szer beszéltem vele telon ahol megkérdeztem h jól van-e meg merre van meg ilyesmi).A lényeg h fél11re értek haza. Én lefeküdtem kicsit pihizni amiből alvás lett. Megjöttek felkeltett minden.(tudni kell rólam h ha felkelek kb 30 percig még a nevemet sem tudom)És leültek erikával enni. És elkezdték mesélni anyukájának a storyt,és leültem hallgatni én is csak közbe ittam meg ilyenek de figyeltem.(mai napig vissza tudom mesélni h mi történt pontosan).Erre este fejemhez vágja h szótlan vagyok meg h mi bajom van. Mondom picim semmi bajom fáradt vagyok meg nem így terveztem a napot stb stb. Lényeg h szarul esett neki h én nem kérdeztem meg tőle privátban h mi történt nem volt kedvem 3adjára végig hallgatni. Majd szóváltás lényeg h beszólt egy ilyet ami rosszul esett „miért nem húztál akkor haza”.
    Aztán vas hazajöttem majd hétfőn írok neki smst délelőtt este amikor jöttem haza suliból,felhívtam mondta h keveset lesz msnen meg telora sem fog figyelni annyit mert h tanul. Mondtam neki h rendben kicsim nem gond. Majd kedden ugyan ezt betolta. Ergo 2 nap alatt beszéltünk kb 5percet.
    Eljött a szerda feljön fél8kor msnre rám sem irt.Mind1 mondom, ráírok. Beszélgetünk, mondja h nem volt suliban, mert h pihent meg tanult mondom, jól van. KB 15 perc után benyögte h megy tvzni(sorozat).Mondom az nagyon jó, jó h beszélgetsz velem kicsit vagy ilyesmi.ebböl lett egy jó kis vita. Mert én h merem számon kérni rajta h mit csinálni meg ilyesmi. Nem tudta felfogni h nekem annyi bajom volt az egésszel,h 24 órából főleg h otthon is volt nem tudott rám száni KB 5-10percet h felhívjon vagy írjon 1 smst ilyesmi. Erre jött tőle az értelmes beszólás „ne akarj gátolni a tanulásban”:D Összes hétvégén én csesztettem h tanulj stb. stb.
    Ezek után jött a flegmázás meg ilyesmi. A leszarom kategória stb stb. Tegnap találkoztam vele 10 percre(kocsikáztam 50kmet 10 percért majd vissza)És hát érdekes volt a szitu meglátott megöleltünk egymást(elégé erősen szorított),picit elérzékenyült csak próbálta nem ki mutatni. Majd beszélgetünk picit elmondtam neki sok mindent,mit h gondolok,érzek stb stb. Majd adott 2 puszit a anyakamra egyet arcomra köszönés képpen. Azóta is ha beszélek vele vagy bármi nem lehet érzékelni rajta semmit sem h szeretne vagy ilyesmi. Elkezdi h nagyot csalódott bennem. Csak nem értem h miben. Tőle meg nem tudom megkérdezni mert ezt a választ kapom „tudnod kéne”.Mindent megpróbáltam megadni neki,csak arra figyeltem,h neki legyen jó. :W :W És akkor ő csalódik?Próbálok vele beszélni vagy ilyesmi,telot ritkán veszi fel,sms-re nem reagál vissza. Ami még ide tartozhat,h régebben amikor volt veszekedés vagy ilyesmi azonnal elkezdett sírni(szóval nagyon érzékeny volt),majd az ominózus esett után felhívtam(amikor kimondta h legyen vége vagyis burkoltan)semmit sem lehetett érezni a hangján h érdekelne h mi lesz vagy h sírna vagy ilyesmi. :F Tegnap is mondtam neki este,h holnap találkozunk,erre a válasz h "mondtam h tanulok meg alszok meg dolgozok,akkor h találkozunk(érdekes múlt héten ugyan ez volt még is tudtunk találkozni),ma sem akartam veled találkozni ez miért ne vonatkozna a többi napra."
    Szóval ezzel most mi ez ha? :F
    Bocs a hosszú hsz.ért meg a hibákért csak ideges vagyok :(((

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz tibi666 #30039 üzenetére

    Az a baj ezzel a ne loholj utána tanáccsal,h nagyon szeretem.Sosem éreztem ilyet még egy lány iránt sem.Amikor ezt benyögte felkeltem mellőle ránéztem h mersz ilyet mondani.Semmi reakció felvette a farmert ilyesmi.Rám néz mit csinálsz nem válaszoltam neki,erre benyögte,h ha ezen az ajtón kisétálsz többet nem jössz vissza. :F Aztán kimentem cigizni azért is elhagytam az ajtót :DDD

    mahatma: Nagyon nehéz hanyagolni mert mint már írtam nagyon szeretem.És most az utóbbi pár napban amióta megy ez az egész,nagyon kivagyok,folyamatosan rágom magam,feljönnek az emlékek,h de jó volt vele amikor itt vagy ott sétáltunk amikor még fogta a kezem,amikor még adhattam neki puszit stb stb.Amilyen makacs meg van győződve,h neki van igaza és nem fog keresni :(

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz tibi666 #30043 üzenetére

    azért a méltóságot nem fogom eldobni:)

    mahatma:szerencsére sok barátom/haverom van akik azért lefoglalnak,úgy h remélem majd átvészelem.Ma lesz kis dnb party,lesz vadászat,úgysem vagyunk együtt,jó lesz felejtésnek :( :)

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz mephi666 #30060 üzenetére

    fahter hentes szólj ha kell :DDD
    mahatma:Hát majd meglátjuk mennyire tudok más nőhöz..közeledni. :(

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz orbano #30085 üzenetére

    Az első hsz-t értem meg is fogadom,de ezt nem értem.fejtsd ki mivel/mitől is vesztetem el?

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz orbano #30089 üzenetére

    sajnos hajnali 2 volt és nem volt kedvem fagyoskodni persze ez egy gyenge kifogás :) Különbem eljöttem volna elhiheted.Ettől függetlenül értem,hogy mit mondasz mit szeretnél velem megértetni.És igazad is van!
    Csak kérdezem elkezdem lesz@ és mondjuk megkeres,meg így meg úgy és akkor belemegyek akkor megint elvesztetem a férfi becsületem vagy mi? :U
    Azért elég nehéz nem bele élni magam sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz zoltanz #30095 üzenetére

    Azért van egy határ szerintem.Tény,hogy fáradt volt,meg ideges....de azért az állítólagos szerelmednek azért még sem mond ilyet az ember.Igaz itt még csak ~2 hónapról beszélünk.

    Ba cy lusrelativ fiatal korom ellenére voltam már sok kapcsolatban és a negyedét nem éreztem mint ami most van,amit most érzek.Ezért is próbálkozok/tam nem veszni hagyni a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz #56474624 #30098 üzenetére

    Ez nekem is le esett és ezt megértem.A fáradtság elmúlt elég hamar,csak addigra már hallottam 2szer a storyt.És nem láttam értelmét,h még egyszer elmondja.És mondtam neki,h ne haragudjon érte.De szerintem akkor sem kell ilyet mondani a másiknak.

    zoltanz:elolvasni valamit 3szor,vagy végig hallgatni valamit 3szor másabb.Főleg,h egész nap nem találkoztunk és végre lehetett volna másról is beszélni vagy bármi.Nem feltétlenül erről.Nálam is volt hasonló,h elolvasom sokszor ugyan azt.De szerintem nem ebben mutatkozik meg,h milyen mélyek az érzéseim.Ha meg netán kocsival lettem volna lent,azonnal mentünk volna értük bátyával.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz orbano #30100 üzenetére

    Ohhhh vagy 3szor megvolt a legközelebbi kocsma,a teleportálással voltak gondok,de belefért:D
    Hát először el kéne jutni oda,h elkezd keresni,vagy ilyesmi.

    orbano:nem tudom mennyire emlékszel,de anno is írtam ide róla.És akkor beszéltünk a "múltjáról".És utána elmondtam neki is mert hát kihúzta belőlem.És szerintem ez lehet a pakliban.Mivel nem tudd mit kezdeni vele.Hiába próbálom "meggyőzni vagy "kimutatni" vagy bármit olyan mintha semmit sem jelentene.És sajnos nem tudom/tam meggyőzni,h nem "érdekel a múltja" lényeg h velem van.Legtöbbször olyan mintha falnak beszélnék.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz #56474624 #30107 üzenetére

    Akkor mond el mi "értelme" lett volna annak h megkérdezem privátban is,úgyh már 2szer hallottam,ő meg vagy már 4szer elmesélte.Meg ha elkezdi mesélni beleéli magát aztán megint csak ideges lesz.Akkor?Amúgy szerintem van ;)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz #56474624 #30110 üzenetére

    Most a lelkítárst dolgot nem értem,h érted.Sosem volt h ne hallgattam volna meg,vagy ne próbáltam volna meg segíteni neki bármiben is vagy ilyesmi.Volt olyan szitú,h kötelezőt olvasta nálunk és kérte h maradjak ott ne üljek be a gép elé vagy ilyesmi,és 2 órán keresztül simogattam ott voltam mellette,meg ilyesmi amíg ő olvasott.Sajnos nem csak ő érzékenyebb.

    "Mondjuk annyi értelme mindenképp, hogy most lehet nem állna így a szénád." erre azt tudom mondani,h ha egy ilyen miatt lesz vége,ennyit is ért a dolog,bármennyire is szeretem.Miért csak nekem kell elnézni a másiknak a dolgokat.Ő pl miért nem tudta azt elnézni,h nem kérdeztem meg tőle még egyszer?

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz #56474624 #30112 üzenetére

    És én tudod mikor éreztem utoljára azt h szeret?amikor ki is mutatta?vagy akkor ez megint nem számít?Vagy abba nem gondolunk bele h mondjuk a csöves tag úgy megy neki bnömnek h én is ott vagyok?Akkor ki ülne most vagy kit vittek volna be?Annyira egy oldalról nézi a dolgot...leírhatatlan.Én igyekszem minden percben kimutatni neki h szeretem.Nála kb mult7 csütörtökön éreztem azt h szeret,amikor megpróbálta kimutatni így írom.Akkor miről beszélünk?
    Még egy dolog jut eszembe de kevés esélyét látom,h direkt csinálja azt amit,h tesztelje mennyire is szeretem.Bár erről inkább egy lány fórumozót kéne megkérdeznem:)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz zso73 #30124 üzenetére

    Elkezdet olvasni én ültem gép előtt rám nézett kérte/kérdezte h kap-e egy csókot oda mentem,majd után kérdezte h van-e kedvem itt maradni mellette mondtam h persze.A 2 órát ne úgy képzeld el h semmi mást nem csináltam voltam kint cigizni,kapcsolgattam a TV-t stb stb,de ott voltam mellette.Szerintem ez nem idomítás.
    Ez az önzőség bizonyos szintig benne van szóval igen.

    Ba cy lus:bocs csak elragadott a hév :(

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    Látom nem pörög a topic :)
    Úgy h mesélek lett egy kis fejlemény.Tegnap ugye melózott majd haza ért de nem írt meg ilyesmi.Aztán "oltásból" ki írtam,h party meg csillog-villog a szoba stb.Meg h Vivi 10kor itt találkozunk.Egyből rám írt :U Milyen partyba mész,miért takarítottál szobát,kit várok h kitakarítottam a szobát stb stb.Most ezt hova rakjam?

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz orbano #30142 üzenetére

    szerencsétlen vergődés?Nem hazudtam a ki írásban,voltam partyzni meg minden.Élem én az életem nem arról van szó.Ha nem omlanék össze,akkor nem lett volna ott valós érzelem szerintem.Próbálok nem foglalkozni vele,nem is írok rá,nem hívom semmi sms.Csak mire észbe kap esetleg lehet már engem nem fog érdekelni a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz bandus #30144 üzenetére

    Persze h tudatom vele,h elmegyek partyzni hagy húzza magát kicsit.Meg,h nem ülök otthon és depizik meg ilyesmi.Mindig ki takarítottam a szobám amikor lejött,nálam ez alap.Csajt "koszos" szobába nem engedek be,nekem kellemetlen :)
    Egészet azért csináltam mert kíváncsi voltam a reakciójára.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz #56474624 #30146 üzenetére

    Szerintem hangsúlyozom szerintem ebben nem volt semmi "csipkerózsika állom".Bár nem tudom konkrétan mire gondolsz.Amikor másokkal vagyok haverokkal vagy bármi ilyesmi,nem hiányzik annyira mint amikor itthon ülök vagy ilyesmi.Kezdem magamat sem érteni :DDD

    orbano:ez így van!

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz orbano #30149 üzenetére

    Igen ezt érthető,de amikor pl olyan helyre ülünk itt be visin haverokkal ahol voltam vele is,tök minden h kivel vagyok,milyen társaságban.Ugyan úgy hiányzik.Nem csak akkor amikor otthon vagyok egyedül.Annyira pörgős kapcsolatunk volt/van másnál negyede nem történt meg ennyi idő alatt.Pedig nem találkoztunk folyamatosan vagy ilyesmi.Amire "rájöttem" h azért volt 1-2 dolog amit nem a megfelelőképpen értékeltem vele kapcsolatban.Apróságok amik igen is sokat jelentettek,csak nem tűnt fel olyan nagy mértékben,

    Ba cy lus:Én nem ábrándultam ki belőle és szerintem ő sem belőlem.Mi 4 évig barátok voltunk.Sok mindent megbeszéltünk,segítettünk a másiknak(főleg én neki),és abból ment át szerelembe a dolog.De amióta együtt vagyunk kicsit másabb lett a dolog.Nem add annyit a szavamra mint régebben.Nem tudom miért.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz wiggen123 #30157 üzenetére

    Azért próbáld meg mindenképp kideríteni ki volt a srác. :U

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Aktív témák