Hirdetés

Aktív témák

  • Brian_RL

    aktív tag

    Üdv! Szeretném ismét a tanácsotokat kérni!

    Szóval tegnap suli után átjött egyik osztálytársnőm portré fotózásra :) Iszogattunk kicsit, hogy oldódjon a feszültség. Nagyon jól elvoltunk, mókáztunk. Amikor indulnia kellett, mondtam hogy szívesen elkísérem egy darabig. Így is volt. A buszon kettes ülésben ültünk, és hozzámbújt. Aztán jött egy csöves, és a fülembe súgta a csaj hogy "védj meg". A csöves hablagyolt ott nekünk, aztán hátraültünk, és otthagytuk. Amikor leültünk már nem csak hogy hozzámbújt, hanem az ölembe tette a fejét és a lábát az ablaknak támasztotta. Aztán elkezdett midnenféle zenét nézegetni a telefonon. Ahogy az ölemben ült, azon gondolkodtam hogy most megcsókolom. Mikor erre gondoltam azt mondta, hogy kiütné azt a lányt, aki engem elhagy vagy átver mert én igazán tudok szeretni, és ez nagyon jó :K Kicsit összeszedtem magam és odahajoltam, és megcsókoltam :) még sokszor megismétlődött a buszon, és a metrón is :) Aztán amikor odaértünk a buszához, adott egy arcrapuszit, én megcsókoltam megint, de ezúttal már nem hagyta sokáig :((( A vonaton hazafele írtam neki egy sms-t, amibe az állt hogy köszönöm a mai napot, és remélem nem ez volt az utolsó ilyen nap. Pont ekkor megcsörrent a telefonom, és felhívott, hogy hazaértem-e már. Este még feljött msn-re. Én ott is kiírtam, hogy köszönöm!. (a és itt jött az a pont, ami elbizonytalanított.) Azt mondta, hogy hagyjam már, ez csak természetes, vele mindig lehet ilyen jókat mókázni. Nem beszéltünk sem a csókokról, sem kettőnkről.
    Ma feljött msn-re, és most sem mertem felhozni a témát, jobb ezt személyesen, és lehet ő is így van vele. Nemtudom. :F
    De eléggé el vagyok most bizonytalanodva. Valami jótanács?

Aktív témák