Hirdetés

Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz Bub0rek #12660 üzenetére

    hát nekem nagy a szám és mindig a szende lányokat kerestem. Az effektiv "szép" lányok nem játszottak sose mert úgy éreztem kevés vagyok. Aztán mikor rájöttem hogy nem, akkor már voltak akiket buktam, az ujjakkal pedig már jobban bántam.
    Amugy szerencsém van, Csepelen annyi de annyi embert ismerek hogy soha nem lesz nőhiányom:DDD.
    Viszont azt a fajta visszahuzódást, amikor egy lány nem képes nőiesen öltözni mindenféle okotól vezérelve, és csak xl-es logó poló meg farmer dukál, na az nem pálya. Mondom ezt ugy hogy anyám over 100kg és igenis nőies, bár a munkjábáol is adódik, hogy sok kosztümöt hord. De ha neki megy igy, szerintem bárkinek megy, szóval ez nem kifogás.
    Barátnőm is most kezd rászokni a nőies ruhákra, eddig nagyon nem szerette, pedig eszméletlen jól áll neki.
    Meg az se pálya ha a visszahuzodo delikvens ápolatlan és mármár kellemelten vele lenni, ilyenre is volt példa nálam. Persze van egészen más eset, amikor igényes is, meg minden, és nem fedezik fel. Sajnos/szerencsére ez nagyon ritka.

    [ Szerkesztve ]

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Aktív témák