Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kopika321

    újonc

    hello nekem van 1 N680GTX Lightning - Graphics card - GF GTX 680 - 2 GB GDDR5 - PCI Express 3.0 x16 - 2 x DVI, HDMI, DisplayPortn és ma nap folyamán az történt hogy játszottam kaptam 1 dc wildstarban elmentem cigizni vissza akartam logolni és akkor már a játékban megváltoztak a szinek kék sárga piros és mindenbol 2van de kozel egymáshoz kicsit hasonlo 3dhez képet nem tudok mutatni mert ez csaka játékban van asztalon semi gond vaki tud vami mi lehet a baj ja és ezt irja ki a játék ami elég érdekes

    This application is not rated by nvidida corp
    Rating: unknown

    ma volt update a gameben az előtt teljesen jó volt semmi gond nem volt bár az előtt az nvidia geforce experience-el nem tudtam optimizálni a gamet mert azt írta ha jól emlékszem hogy nem elég jo kártya vagy vami ilyesmi már nem emlékszem a kártya 2 éves
    most ugy tudok játszani hogy ha windows modeban van akkor semi gond de ha át teszem fullba egybol be jona a hiba
    max telorol tudok fel teni képet mert mikor képet mentem akkor nem látszik semi
    ha esetleg haldok lik milyen gamer videokártyát ajánlotok?

    gép
    Amd Fx 9370 8core proci
    16gb ram ddr3 1866mhz

    ELŐRE IS KOSZI A SEGÍTSÉGET

    [ Szerkesztve ]

  • kopika321

    újonc

    válasz Pazolini #25385 üzenetére

    Tiger.huhhhh
    (őstag)

    Szedd szét, mozgasd meg sokszor a slotokban az alkatrészeket, és rakd össze
    Könnyedén lehet szimpla kontakt hiba. Akár a ide kábelnél is.
    kopika321: Más játékoknál is csinálja?

    csinálta a blade&soulnal is de már darabokra szedtem a kártyát ki takaritotam most más kábel el használom de ugyan az full képen halál enyit 650euros kártyártol 2évig birta szerintem meg halt ....

Új hozzászólás Aktív témák