Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • senki68

    senior tag

    válasz ftamas0201 #47467 üzenetére

    Október 20-án jelentettem készre az invertercserét, /tehát nem kell órát cserélni csak átvenni/ március 20-án vették át.
    Közben a novemberben, decemberben készrejelentett rendszereket január-februárban átvették.

    Nem lehet kiszámítani, mit miért csinálnak.
    Az biztos, 3-4 hét után hetente kell őket telefonon zaklatni.

  • Tonyk

    veterán

    válasz ftamas0201 #47467 üzenetére

    "Készre jelentetted ma és csak augusztus környékén mennek majd ki?"

    A májusiakhoz igen. Hozzám majd szeptember-október környékén. Előreláthatólag...

    A vicc, hogy áprilisban hivatalosan panasszal éltem nálunk , hogy a 3 fázis igény bejelentés után 2 napon belül kiküldtek egy majd 100e-es csekket hálózatfejlesztés vagy valami ilyen néven. Április közepén még azt mondták, hogy nagyok sok türelemre lesz szükségem, mert ugye háború és kábel nincs. Ekkor pattant el az agyam, és enyhén tolvajoztam őket, hogy a hálózatfejlesztési díjamért semmit sem kaptam, és hogy hol a lé + eddig óra nem volt most meg kábel nincs.
    Naszóval, erre a hivatalos panaszra 30 napjuk lett volna reagálni (ők maguk mondták). Ma járt le a 6x. nap, semmi hír felőlük. (hacsak az nem a reakció, hogy bekötötték)

    2 hete a kivitelezőnek azt mondták, hogy azért áll!!!! az ügyem, mert panaszvizsgálat folyik . A panasz ugye az volt, hogy nem kötötték be a 3 fázist még mindig. Ám két hete, amikor ezt a kivitelezőnek mondták, már egy hónapja be volt kötve, addigra már 2 számlát is fizettem (1 törthavit és egy teljes számlát) az új óra alapján. De nekik ez nem tűnt fel... Mint ahogyan az sem, hogy a MVM partner papíron "szerinte lecserélte" az órát még októberben....
    Mondjuk ez is érdekes volt, mert váltig állították, hogy senki nem volt itthon (mondjuk akkor, hogy is cseréltek órát???), de ok. Mondtam nekik, hogy nálunk ugyan senki nem volt, de semmi gond, hazamegyek és előkeresem az októberi kamera felvételeket és megnézzük kik voltak kinn. 5 perc fejvakarás után közölték, hogy "Jaaaa, hát ők igazából nem is voltak kinn...." :D
    Majd jött, hogy akkor azért nem kötnek 3 fázist mert az utca nem alkalmas rá. :))
    Mondtam nekik, hogy körbe minden szomszédban az van, tényleg ne vetítsenek már ennyire: Jaaa, akkor nem tudják, miért áll a munka....
    Ha ezt tudom, hogy ennyi szarakodással jár, és még orbitálisat is bukok rajta, hagyom az egészet p.csába. De hát ez M.o. , edződni kell rá.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák