Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz kardkovacsi #38353 üzenetére

    Ezen agyalok én is. A rendelet 9. szakasz (2a) beszél a hmke ről. Ezt pedig zóna idosse teszi január 1 től az új (2d) bekezdés.

    Tehát január 1 től mindenki ilyen lesz aki betaplal vagy sem.
    Dél óta ezen pörgok. Az összes cikk ami megjelent a 10 évvel foglalkozik de a zonasitas nem tűnt fel/nem fontos vagy nem értik vagy adja az ég hogy én értem szarul.

    Egy kibúvó van a (2d) így kezdődik
    Több zónaidős elosztói forgalmi díj megállapítása esetén

    Nem tudom mennyire bonyolult ezt bevezetni.

    De nyilván nem véletlen készült el a 2 szakasz 15 pont a zóna időkről.

    Gondolom 3 perc alatt átállnak rá.

    Annyi hozzá értő szokott itt tolongani senki se ér rá irányba állítani minket? Én meg mindig bízom abban hogy én vagyok a hülye és rosszul látom -ertem nem így van nem erre vonatkozik nem erről szól ez.

    [ Szerkesztve ]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

  • gorbep

    senior tag

    válasz kardkovacsi #38353 üzenetére

    a SZALDÓRÓL beszélünk... a 10 év után át kikerülsz a szaldóból, arról még semmi szó nincs sehol...

    Mikortól? A hatályba lépést nem is néztem... de már nem idegesítem magam az olvasásával, mert szétb@$z az ideg...

    A hab csak az lenne a tortán, ha tényleg lenne RHD a betáplálásra, akkor a VISSZWATT az egyetlen értelmes megoldás... annak is, aki most szaldós...

    Még mindig az inverterre várok április óta... most komolyan megfordult a fejemben, hogy felbontom a szerződést és lefújom a bővítés projektet, mert ez így egy soha meg nem térülő beruházás lesz... még úgy is, hogy ezzel a 2024.05.-ben lejáró 10 évem meghosszabbodna még kb 9 évvel...

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák