Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jose

    csendes tag

    válasz adam1400 #56423 üzenetére

    Amikor 2 éve igénybe vettem tőlük a korlátlan kártyát, ami tényleg nagyon olcsó volt, akkor szintén az S9-esemben használva mértem 100mb/s sebességet, tökéletesen működött. Kolléga ajánlotta, be is vált.

    Rá egy évre, kivezették, nem értékesítették tovább a csomagot, viszont akik használták azoknak nyilván meghagyták. Kis idő elteltével viszont arra lettem figyelmes, hogy ha már 3an rámcsatlakoztak, mint addig bármikor, nagyon belassult vagy nem működött úgy, mint eddig. Mértem sebességet és már csak 40mb/s-t mértem, mára ez már jó esetben 10, néha 15, talán ha jó napja van 20mb/s-ig is felmegy....

    Kollégánál ott már egy akkor vadonatúj S10+-ba mérve szintén ezt produkálta. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol nyilván azt mondták, hogy ők nem váltotattak/változtattak semmin (hahaha persze), technológiára vagy már nem is tudom mire hivatkozva ráztak le... oké, elfogadtam ez van...de valószínűsítem, hogyha a 16 ezer forintos korlátlan csomagra fizetnék elő, gondolom "visszakapnám" a régi sebességet.... :)

Új hozzászólás Aktív témák