Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz sirszevenap #92101 üzenetére

    Szia!
    Ezt majd valaki normálisan megválaszolja Neked, csak egy sztory.
    Ugye Telekomnál divat, hogy karácsony körül elindul a karácsonyi kalendárium, aminek az a lényege, hogy minden hétvégén más telefont akcióznak le. 2 éve volt, amikor egy általam kinézett készülék volt előfizuval olcsóbban, mint féláron. Megrendeltem. Én is új előfizetőnek számítottam. Felhívtam őket, mondták, hogy mivel a címemen van otthoni előfizetés, így csak azt az 6-7k-t kell kifizetnem, amit látok is emailben, semmi többet. Ez egy Xperia volt akkoriban. 190 helyett 80k-ért. Bementem ugye egy tízessel, hogy akkor kifizetem, átveszem és boldogan jövök haza. Na ez nem így történt. Mindenféle adatot elkért pultnál a nő. Hányan élünk egy háztartásban, mennyi az átlagfizum...stbstb. Aztán a végén betolt egy 86 ezer Ft-os összeget, hogy ezt előlegben itt kellene hagynom. Én meg csak néztem, hogy wtf :)) Merthogy ennek a telefonnak a listaára 300 körül volt, amikor bekerült a Telekom kínálatába. Nem azt kell nézni, hogy most éppen mi mennyibe kerül. Ott is hagytam őket. Valószínűleg azért vesz az ember előfizetéssel telefont, mert Mobilnetet úgy is használ, beszélgetni úgy is beszélget, most amellett pár k mínusz havonta egy telefonért belefér, de lehet, hogy egyben ennyi nem. Szóval elég vicc az a logika, amit folytatnak, de másrészt meg érthető is. Anno, amikor 0 Ft-ért szinte bárki bármit elhozhatott nem egy ismerősöm csinálta, hogy felkarolt egy hajléktalant, adott rá ruhát, elvitte fodrászhoz, adott neki 10-15 k-t piára, aztán kihozatott vele egy telefont, másnap meg eladta. A hajléktalanon meg úgyse tudják behajtani...

Új hozzászólás Aktív témák