Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz biker #17163 üzenetére

    De nyilván az 1,5dci főtengely csapágyakkal sincs gond, az 1,6 benzines okoskerékkel se, a digitklima 5V nyomásérzékelő zárlata nem az ECU tápot nyírja ki, és áll meg a kocsi ott ahol van, a kijelző bedöglését pár ember már csukott sz

    Kíváncsi vagyok hány embernek volt főtengelycsapággyal gondja rajtad kívül.. az 1.6 nál az okoskereket mindenki tudja hogy van cserélni kell és nincs gond nagy kaland de akkor egy alkatrész révén az egész autó le van írva részedről.. mint írtam már nem egy nem kettő dci és benyás rönó fut a családban többféle motorral gond nélkül..vitát nem fogok nyitni és nem is akartam csak már elfogadtuk egyszer a véleményed hogy neked negatív tapasztalatod van a renault-al(ami még mindig nem a kocsi hibája volt hanem az eladó aki hazudott róla/előző gazdája és aki azt mondta vedd meg..cirka 10k ért bármelyik renault szervíz átvizsgálja neked és elmonda mig a gondok vele és hogy mikor látott utóljára szervízt stb..) tessék átülni egy suzukiba abba csak olaj meg benzin kell és megy a sz@r franciával meg elégedettek lesznek mások ahogy én is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák