Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    Sziasztok,

    Lett egy 2001-es Clio-m 1.4 16V...
    Ami jó, hogy viszonylag egyben van, gondos gazdáé volt 200e KM van benne VIN-en még stimmel is...
    Persze van pár baja amiket lassan rendbe is hozok, (Repedt leömlő, kuplung bovden, kissé beállt központi zár motor a hátsó ajtóknál, koszos, de működő, csak bizonytalan főtengely sensor... stb).
    Ami viszont kifog rajtam az a klíma...
    Lövésem sincs honnan kezdjem a megoldást de lássuk mi a probléma...
    Szóval digit klímás. Szépen működött is, frankó hideg jött belőle. Gondoltam nem volna baj ha tudnám, hogy fűt e is... Feltoltam a maximum fűtésre, dőlt belőle a meleg, de úgymaradt... Értsd hiába viszem le hideg minimumra ott is a dögmeleget nyomatja. A kattanást hallom egy adott ponton amikor viszem lefelé de nem kezd jönni belőle a hideg... Elvileg nemrég lett feltöltve.... És a furi hogy nem az volt hogy szépen meghalt a hideg hanem "úgymaradt" egy maximum fűtésre húzást követően...
    Tudnátok ebben segíteni? Megoldom ha lehet csak az se tudom hol kezdjem ez a rész ismeretlen számomra...
    Jah meg még egy furiság, a külső hőmérséklet jelző állandóan 52fokot mutat, oksa lekapom a búrát a visszapillantóról és megnézem az érzékelőt de mi lehet még?

    Nagy köszi a válaszért! :R :R :R

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák