Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Wittgen80 #4530 üzenetére

    "De ezt hogyan tudja bizonyítani? Mert ugye legálisan az IP címem alapján a személyes adataimat nem derítheti ki.": titeket nem érdekel, hogy már tegnap is leírtam, hogy erre van jogszabály, tehát kiderítheti???

    (#4531) philoxenia: "A szolgáltató nem fér hozzá a gépeden tárolt adatokhoz.": ez egyrészt marhaság, másrészt érdektelen. A szolgáltató nem fér hozzá a gépeden tárolt olyan adatokhoz, amikhez a világon bárki??? Nem azzal jön majd, hogy a szolgáltató mihez fért hozzá, hanem azzal, hogy ő a tanusított torrent kliensével hozzáfért, tehát akkor bárki hozzáférhetett.

    "Egyébként a hivatkozott pont a szerzői jogi törvényből:": nem, nem az a pont vonatkozik ide, mert nem arról van szó, hogy felhasználta és nem fizette ki, hanem arról, hogy nyilvánosságra hozta és nem fizetett érte.

    "Egyébként is, tudtommal a gépedhez, személyes adataidhoz történő, mindennemű engedély nélküli hozzáférésnek még a kísérlete is büntetendő cselekmény Magyarországon.": ez természetesen megint nem igaz, sehol nem büntetik olyan adatokhoz való hozzáférést, amit azért tettél fel a gépedre, hogy bárki hozzáférhessen.

    "Ha ők valamilyen szoftverrel monitorozták a gépedet az engedélyed nélkül, sok pontját szegték meg az ezzel kapcsolatos törvénynek szvsz...": basszus, tényleg ennyire nincs meg, hogy a torrent hogy működik???

    szerintem töröld ki ezt a hsz-t, mert ennyi tévedést rég láttam egy rakáson.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák