Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davenport

    aktív tag

    válasz Ispy #14945 üzenetére

    Nem akarlak idegesíteni, de nem ez a legrosszabb, látva pár adás-vételt, pár ismerős ugyanígy csúszott két hónapot, ő megoldotta a vevővel, és szerencsére fel is épült a háza.

    Viszont a jelenlegi őrültekházában, bőven benne van a rendszerben az, hogy lesz aki akár kivárja azt a 4-6 hónapot is, ha éppen olyan helyen van a lakásod, ahol emelkedés várható. Lehet hogy neki is el kell adnia a sajátját, a banki hitelezés sem egy turbótűz, ezer tényező lehet a rendszerben, és ott van az is, hogy mennyi idő alatt mennek felétek el a lakások. Ahol én lakom, van hogy 1 héten belül elmegy valami, de max 1-2 hónap, ha nem agybeteg az eladó.

    + érdemes megkérdezni azt, hogy mennyi egy esetleges áthidaló hitel.

    + bocs, ez megütötte a szemem: "egyébként széljegyre felkerülünk, amikor megkötjük a végleges adásvételi szerződést" : az eddigi 10 millió fejében most sehol nem vagy a tullapon? Ha így van, akkor nem biztos hogy az eladás miatt aggódnék csak.

    [ Szerkesztve ]

    No money, no honey.

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz Ispy #14945 üzenetére

    én is lakáscserében vagyok, még épül az új, talán befejezik március végére. Május végéig maradhatok a régiben (ha május végéig csúszna az új, akkor el tudok állni attól), amíg nem lesz albetétesítés az újban, addig visszajelentkezek anyámékhoz. cégnél már nem olyan egyszerű ez, tudom.

    szerk: csak olyan lakásra mertem szerződni, ami már 80+ %-on áll, hogy mindenképp befejeződjön (már 90+%-on van), tehát nem tervezőasztalon vásároltam

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

Új hozzászólás Aktív témák