Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Bacusuz #80227 üzenetére

    Most videóban ránéztem az Echelon Camora, amúgy nem ismerem. Nem találtam szétszedős videóját. Ahogy néztem azért szerencsés a helyzeted, mert sima kör alakú a párna. Innentől fogva akármelyik 100-es (ha lemérted, és tényleg akkora) párna jó lesz rá gyakorlatilag. Így éjfél körül már nem tudom nagyon eldönteni, hogy nyitott, vagy csak olyan a minta rajta.
    Az én személyes véleményem, hogy egy nyitotthoz sokkal jobban passzol egy plüss párna. Egy kicsit kevesebb lesz a mély, de megadja azt a szellős érzést, amiért szeretjük. Ja, és nem rohad rád játék közben (gondolom arra van), különösen nyáron.
    AT TAD-500-ra én 100mm-esből rendeltem EZT, én innen. Puha, jó minőségű nem gagyi. Az eredittől (az is textil volt) egy kicsit több magasat enged be, de a közép meg a mély maradt.
    Rendelés előtt pontosan mérd le a méretet, mert 1-2 mm-el nagyobbat szoktak küldeni, ami alapvetően nem baj, de elég sok fejhallgató 95mm-es párnával rendelkezik (nekem a 8 vagy 9-ból 5 db 95mm-es párnával van), és ha ahhoz van közelebb, akkor inkább az legyen. Esetleg ha van közelben 95mm-es párna (másik fejhallgatón), akkor érdemes rápróbálni, simán rámegy a 100-asra is, csak jobban feszül rajta.

    Ha van valami cicája, valami spec megoldással van fent rajta, akkor bocs, és tárgytalan amit írtam, de szerintem írd be alin a keresőbe a "100 (vagy95) mm earpad"-ot a keresőbe, és válogass tetszés szerint.

    (#80229) frame120: Fejpántra ilyen, vagy ilyen. Utóbbi nagyon jó minőségű, de a kisebb méretet rendeltem, és az nagyon nem jó még az MRD-re se.
    Párna.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz Bacusuz #80234 üzenetére

    Ilyen fajtával még nem találkoztam. Valószínű úgy lesz, ahogy sejted.

    Az alábbi csak feltételezés, mivel nem volt a kezemben Asus Echelon, de gyébként szerintem nem lenne olyan nagy ördöngősség akármilyen más párnát rárakni.
    Elvileg kell legyen egy műanyag (kisebb eséllyel fém) merevítésnek a párnán belül, a műbőr magától nem olyan kemény. Ha szerencséd van, akkor nincs hozzá ragasztva, és simán ki tudod venni. Ha nincs, akkor szét kell hozzá szedni/vágni a régi párnát. Azt a műanyag keretet át tudod rakni akármilyik méretben azonos utángyártott párnára, és azzal együtt csak vissza kell pattintani a helyére. Mivel nem ismerem a "barkács készséged", így nem foglak rávenni erre, de én tuti neki esnék.

    Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

  • Sinesol

    veterán

    válasz Bacusuz #82530 üzenetére

    Szerintem lehet jobb megoldás lenne mellé valami hordozható Dac/Amp 2 fejeskimenettel.

    pl. M-Audio Bass Traveler, a célra bőven megfelel. Plusz előny, hogy van akksija, szal kevésbé merül a tablet is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák