Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz qtrica #187 üzenetére

    :R :C hasonlóan fogalmazhatnék én is...
    anno a pénzkeresés volt elsődleges, most meg a létszükséglet
    diplomának értelme nincs számomra - az említett életvitelt, amikor mítnikeg egymás hegyin hátán, továbbképzések, utazások...ez nekem nem kell!
    Egy felsőfokú szakképesítést szándékomban áll megszerezni, majd akkor, ha nyugost szívvel ki tudom fizetni a költségeit, és mellete még marad a megélhetésre is...
    no de ne álmodottunk, egyelőre Magyarországon élünk, amivel elég kevés helyen lehet dicsekedni

    Egy előadás egy részét volt szerencsém hallani (egy bizonyos szinttől már nem érdekelt), mikor munka után beültönk egy ''kávéra'' a kollégákkal, és a különterembe éppen kereskedelmi míting ment...
    arról tartott előadást egy jóember -akin látszott, hogy eddigi életében nem sok mindent adott el-, hogy hogyan kell egy potenciális ügyfelet meggyőzni és ''irányítani'', hogy a végén szerződés/vásárlás legyen a vége. Az a sok ember aki ott volt, úgy halgattak, mintha valami hatalamas okosságot mondana...egyszerűen nevetséges dolgokat, ötleteket mondott, amit szinte segol nem lehet alkalmazni, max a hülyéknél!

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák