Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tufa_

    aktív tag

    Én területi képviselőként dolgozom, nagyon nagy területtel, rengeteg ügyféllel, rengeteg melóval (egy kollégával ketten vagyunk az egész országra, autósboltoknak szállítunk, eladunk) átlag napi 10-12 óra meló.
    Munkaidőnk 8:30-tól 17:00 ig. azontúl 500ft túlóra. (ha vidékre megyünk 500ft-os túlóra a 8,5 órán felüli időre illetve arra a napra egy fix 2500ft-os összeg)
    1 év alatt kétszeres forgalom növekedést értünk el mindketten.
    DE.

    A tavaly alkalmazott rendszerben 67alap+4% jutalékhoz képest idén csökkentették 0 alapra, 5% jutalékkal (ennek ellenére is rekord hónapok jöttek) majd most kitalálták hogy következő hónaptól körpénz és túlóra sem lesz.

    A vezetőség kínai, de aki közvetlen felettünk van marketinges (mivel szoktam nézni mit csinál, illetve mit nem ért - egy kb 8 képes, 1 oldalas sima kis word doksi, pár mondattal 4-5 órás meló neki) közel 400at kapott a semmiért.

    Én az elmúlt hónapban behoztam 5,5millió abszolút rekord forgalmat (a legdrágább termékünk is 12-13e ft, a legolcsóbb pedig 80-90ft) és abból 5% jutott nekem.

    Ehhez dolgoztam pontosan 209 órát és levezettem egy szakadt teherautóval tizenezer km-t egy hónapban.

    Ja és a raktárosunk keres 160at kézbe...

    Szerintetek pl ez normális a vezetőség felől hogy egy gyengébb mondjuk 3 milliós hónapnál egy raktáros többet keres mint egy értékesítő aki pénzt hoz be?

    Én elfáradtam már, de egyenlőre örülök hogy van mit.. Szívesen váltanék, de jelenleg nem hiszem hogy túl sok meló lenne

Új hozzászólás Aktív témák