Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kabu

    tag

    válasz Magnum_ #3804 üzenetére

    A cégemet nem kellene szidni, mert kimegyünk a hóra :(( :DDD !
    Többen tudják, hogy én egy Asus 1101H-t vettem, és az elején nem voltam vele megelégedve - amiben én is hibás voltam, hiszen túl hamar véleményt mondtam, anélkül, hogy kicsit utána olvastam volna pár dolognak.
    Azóta nagyot változott a véleményem, és csak pozitív irányban, most már semmiképpen nem vennék mást, az ipon-os teszt után Lenovot sem, pedig talán az lett colna még sanszos ebben a kategóriában.

    Az Asus-ról pár szó, hátha valakit érdekel:

    - Az Eee Super Hybrid Engine nagyon szupi találmány, könnyedén emelheted proci teljesítményét, akár 30%al is - BIOSban állíthatod, hogy meddig mehet el a program max. / vagy rámehetsz a még hosszabb akksi időre / nekem volt már majdnem 10 óra netezéssel /. Szóval sokat lehet dobni a rendszeren, nagyon meg lehet tuningolni a masinát az alap beállításokhoz képest.
    - Kijelző és bill. / ill. az egész minősége a gépnek / ebben a kategóriában nb1-es, és nagyon jó, hogy több géppel ellentétben ebből nem lóg egy picit sem ki az akksi.
    - Filmekhez Media Player Classic Home Cinema a legjobb / optimálisan terheli a rendszert, nem csak a procit nyúzza /, nem találtam még olyan felbontású filmet, amit picit is szaggatna vele / persze biztos van, csak nekem nincs olyan.../
    - Youtube HD -kat is gyönyörűen viszi.
    - Az SRS Premium Sound-al eszméletlen jó hangja van a gépnek.
    - Régebbi játékok Sim city 3000, Settlers IV teljesen jól játszhatók, sajnos Age of Emp, II-höz még mindig nem tettem fel XP patchet, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni / bár asztali gépen patch nélkül is elmegy, úgyhogy kicsit ez homály nekem.../
    - Azért írok rosszat is: Iszonyatosan látszik a gépen minden újlenyomat, porszem stb., de ezt még ki lehet bírni. :)

    Akinek kérdése van nyugodtan dobjon privit.

Új hozzászólás Aktív témák