Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz AnonymusX #12801 üzenetére

    Sajnos másodszorra már nem tudom a távozásom lehetőségével halálosan megfenyegetni őket. Esetleg azzal hogy visszamegyek. :DDD

    Telekommal épp volt csecserészésem, na ott csak a Flip-et erőltették, de azt nagyon. A Telekom. Még jó hogy külön vannak. :U
    De mégis mennyit lehetne a 15000-ből faragni hogy 6000 legyen belőle? Végül is jogos, hogy csak a digi-gyilkos csomagjukat akarják terjeszteni tűzzel-vassal. :)

    De például volt az MTT/UPC-nek olyan szolgáltatása, hogy ADSL előfizetés mellett ingyen lehetett 56k analóg modemes, betárcsázós kapcsolaton retrómetrózni. Én csak egy kutyarágta elveszejtett ÁSZF papír lábjegyzetében pillantottam meg, de elvileg ez működött. Működhet még ez? :F

    Hirtelen perverz borzongás rázott meg, hogy egy 700 forintos csomag erejéig újból a zúpécé fiatalos és lendületes felhasználóinak százai közé tartozhatnék a Fujitsu-Siemens Celvin egybegépem segítségével. :B
    A dugaljuk még a falon van, a gépbe csak egy telefon kábel kéne meg a belépési adatok. Persze ha az ő oldalukról már minden régi vasat kilőttek, vagy a szolgáltatást újra perc alapon számolnák a teljes beleélés kedvéért, akkor fölöslegesen. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák