Hirdetés

Aktív témák

  • Xamaya

    újonc

    Szép estét Nektek!

    * A sír csak egy üres doboz. Akit szeretek, az él az emlékezetemben, egy széthajtogatott zsebkendőből felszálló illatban, egy hangsúlyban, mely váratlanul eszembe jut, és egy hosszú percre belefeledkezem, míg lehajtom a fejem. *

    Tartalmas egy napom volt, az biztos. Reggel 8-tól egyhuzamban este hatig csak egyik temetőből a másikba, egyik faluból a másikba, rokonlátogatások, ünnepi szentmisék (csupán 5 db), de a nagy rohangálások ellenére szép nap volt. Kellemes, napsütéses (bár este mikor már elindultunk haza, óriási vihar volt, villámlás, meg hatalmas szél)
    Olyan furcsa volt, hogy idén már nem mehettem Varga Mamával gyertyákat gyújtani... Szokatlan, hogy már nincs itt velünk. Valamelyik nap is fel akartam hívni telefonon... :'(
    Még rajta voltak a sírján a koszorúk, bár némelyik kicsit száradtan; de nagon szépen nézett ki. Hiányzol Mama, de soha-soha nem felejtelek el! Annyi szépet, és jót tanultam Tőled, nagyon örülök, hogy ilyen csodálatosan nagyszerű mamám lehetett! :)

    Minden családtagra, barátra, és ismerősre sok szeretettel emlékezek; ~70 év múlva találkozunk...

    * Ha azt kérdezed, hol lehet manapság igazi szeretetélményt találni, azt felelném, hogy a temetőkben. Ott, utólag, amikor már vége a sztorinak, jövünk rá, hogy Ő volt AZ! Amikor hiányzik, amikor a hétköznapi unalomból és dulakodásból átlép a történetünk az Örök Fénybe, jövünk rá, kit vesztettünk. Most, amikor már késő, kezdünk el valóban szeretni. *

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

Aktív témák