Hirdetés

Aktív témák

  • Alpachino

    veterán

    válasz athomi #4661 üzenetére

    Én is beszeretnék szálni az élmények mesélésébe, olyan címmel:

    Hogyan ábrándultam ki az ATI-ból ( igaz történet ) :)

    Volt egy 6600GT-m.( 35 k volt akkoriban ) Gondolta az egyik ismerősöm, hamár beújítottam egy ilyen teljesítményű karit az NV-tól, Ő is beújít egyet az ATI-tól ebben az kategóriában.
    Vett is egy X700pro-t 38.000 K-ért. A külömböző tesztek lefuttatása után, már kezdett neki gyanussá válni az x700pro teljesítménye, a játékok alatt pedig végleg bebizonyosodott, hogy nem veszi fel a versenyt az x700pro a tőle ólcsóbb NV 6600GT-vel.
    Szinte egyszerre adtuk el. ( 10 hónap után ) ÉN 23.000 Ft-ért, Ő 10.000 Ft-ét !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Na ezekután mit gondoljak.
    De a törtémetnek itt nincs vége. Vett egy x800GTO2-t én vettem egy 7600GS-t. Jót röhögött, hogy gyorsabb az Ő karia, najdnem minden jétékban.
    De az örömnek pár hét után vége lett, miután fel szerette volna telepíteni a régóta várt játékát ammit úgy hívnak :
    Splinter Cell Double Agent

    Gondolom sejtitek, hogy miért ?? SM3 hiányában, nem indul a játék. Vásárláskor ezt nem tudhatta. Én játszom a Splinter Cell Double Agent-tel a 7600GS karival amit szintén ólcsóbban vettem újonan.( 31.000 K )
    Most megint árulja a karit 25.000 K-ért ( 40.000-ért vette használtan )
    De azt mondta soha többé ATI-t !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    "Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Aktív témák