Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    válasz Ijk #81451 üzenetére

    GTX 960 ból még mindig Gigabyte WF2 az ajánlott,meg az MSI 4G? Gigából már van rev1.2 is ugye?
    Én most zöldre tervezek R9380 után,ha először is GTX960at veszek amin agyaltam is,akkor lehet nem nyelem be a több 10k bukót ( R9 380 eladási mínusza,most pedig a GTX960 új ára.A 2 közötti különbözet zsebbe is maradhatott volna.De így legalább majd saját tapasztalati véleményt tudok formálni mind 2 kártyáról)

    Azért a pár dx12 cím miatt még nem feltétlen favorit egy DX12 kari,a DX12 még nagyon gyerek cipőben van.
    A másik kérdés persze hogy javul de ez nem egy hónap lesz.
    A mostani induló DX12 címek is problémásan indítottak.
    Nyugtával a napot szerintem.

    Új szériás kártyáktól meg még így előre "elájulni" korai.
    Radeontól évek óta hallgatjuk a nagy tutit,majd milyen jó lesz stb ehhez képest a 380 sem hozta az elvárásokat,előtte a 280 még jobb volt.A 480 tól nagy csodát várunk,de majd ha tényleg olyan jó lesz akkor OK.

    VGA így is úgyis bukós,én a R9 380on 5 hónap alatt 18kt buktam,most annyival olcsóbban ment el.
    GTX 960 on is van már bukó,de még mindig kevesebb.

    Akinek meg most kell venni kártyát,várhat persze de mint írtam így is úgyis bukós lesz ha AMD vesz ha NVidiát az új szériához képest

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák