Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyul105

    senior tag

    válasz killbull #152161 üzenetére

    Be quiet silent base 600 házikó:
    Van benne egy fém keret, amibe gumis becsúsztatott fémen van becsavarozva a winyo(google 1. Találat, nehéz körülírni).

    Pont ezt tettem, oldalt papírral kitömtem, mert maga az egész fémkeret rezgett be.
    Köszi a megerősítést. :R

  • jokeph

    nagyúr

    válasz killbull #152161 üzenetére

    Masszív és kreatív megoldás. :D
    Nálam 6 HDD "zörög" a gépben, ja nem, nem zörög, csak a motorhangjuk van felpörgéskor + a seek hang, de ez engem nem igazán zavar. :U

    És egy Strix GTX 1070 8 GB VGA (konfig többi része aláírásomban), ami nem igazán fűt... a 70 fokot eddig Furmark alatt szokta elérni, játék közben jellemzően 55-65 fok között mocorog, semmi undervolt és gyári fan profil mellett. :D
    És a CPU-t sem fűti el így riserrel, a HDD-k is 40 fok alatt dolgoznak ha épp kellenek. :U

    #152167killbull:
    volt pár kialakítású E-ATX,ATX,mATX és ITX kuckó a kezeim között, az ITX-et leszámítva az a legjobb megoldás, ha a táp vagy alul van és külön "kamrában" foglal helyet, így csak saját magával kell foglalkoznia hűtés szempontjából, vagy felső tápos ház, de a tetőrészen ott figyel egy min 140-es de inkább 200-as venti ami belülről kifelé mozgatja a levegőt, hátul egy 120-as, elől meg kettő 120/140-es dolgozik és van egy venti lehetőség a CPU magasságában az oldallapon. :K
    Példaház: Antec nine hundred black steel (nem mai darab már, de a szenesre rántott FX konfigom sem forrt el benne anno egy R9 380 4 GB Asus Strix VGA-val). :D

    Az ITX külön tészta, eléggé egyedi melyikbe mit lehet/érdemes építeni.
    Az eddigi legjobb házam egy open-air cucc volt, Aerocool Strike-X Air.
    Itt csak annyi a negatívum, hogy nagyon tud a bélés porosodni. :D

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák