Hirdetés

Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Aktív témák

  • Faterkam

    addikt

    Sziasztok!

    Lehet előbb kellett volna idetalálnom, de most már mindegy. Vettem egy MSI GTX560-Ti Hawk kártyát, a teljesítményével, árával minden rendben, meg vagyok elégedve. Ami picit zavar, az a hőtermelés/fogyasztása (Heaven alatt 77 fok). Nézegetem a fórumot és a HD 7850-et ajánljátok (nekem AMD kártyám még sose volt), ami teljesítményben közel van az 560-Ti-hez. (a Techpowerup oldalon nézegettem teszteket).

    A kérdésem, vagy inkább a dilemmám az, hogy idővel érdemes lenne váltanom erre? Mennyivel hűvösebb a Hd 7850, és a fogyasztásról is eltérő adatokat találtam.

    (Most még Q8400 van a gépbe, de előre tervezek, mert idővel cserélném Ivy-re a cuccot I5 3570K-ra.)

    Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Aktív témák