Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DravenMoral

    senior tag

    Üdvözletem!

    Mivel sok keresgélés után sem találtam megfelelő, csakis ehhez a témához kapcsolódó topic-ot, így gondoltam csinálok egyet az én jelenlegi tudásom szerint.
    Reményeim szerint sokaknak fog ez segítségül szolgálni egy esetleges processzor, videokártya, laptop, stb... újrapasztázásnál, vagy éppen a thermal padok cseréjében.

    Fontos tudnunk:

    Mire szeretnél vásárolni pasztát/padokat? (Processzor, videokártya, laptop, stb.. pontos megnevezése)
    -

    Mennyit szánsz a pasztára, thermal pad csomagra?
    -

    Fontos, hogy ne vezesse az áramot a paszta/thermal pad? (Amennyiben biztosra akarsz menni, nehogy zárlatot okozz, illetve nehogy korrodálódjon a hűtés felülete.)
    -

    Van minimális megkötésed esetleg a termék adagjával, hővezető képességével? Ha igen, mi volna az?
    -

    Opcionális: Mikor volt utoljára újrapasztázva/padozva a hardver, illetve mivel?
    -

    Ezen a ponton fontos megjegyeznem azt, hogy
    Ez a topic hozzávetőlegesen szakmai hozzászólásokra hivatott, azaz:
    -Nem az egyéni kedvenc,
    -Nem az aktuális, éppen jó árban lévő,
    -Nem a saját kútfőből éppen jónak talált,
    -Illetve nem a csakis külföldről berendelhető
    Hővezető pasztákat/padokat soroljuk fel!!!

    Illetve meg szeretném jegyezni, hogy az átlag, olcsó hővezető *paszták/padoknál* minőségibb, drágább *paszták/padok* árai nem átverés, nem pénzkidobás, az esetek 95%-ban minél drágábbak, annál gyorsabban vezetik át az alattuk termelődő hőt, a fölöttük elhelyezkedő hűtő bordákra.
    Illetve annál tovább tart a tényleges értékű hővezetési képességük.
    Persze ez nem minden esetben így van, hiszen ez függhet a sűrűségtől, stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák