Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • band1103

    őstag

    Sziasztok.

    Kicsit visszaolvastam (200hsz) és úgy látom hogy vannak időszakok mikor azok akik segíteni tudnának a választásban sokáig nem járnak erre. Úgy látom most is ilyen ídőszak van :D .
    De azért felteszem a kérdéseimet hátha:
    FF lézernyomtató vásárlás előtt álok és szeretnék segítséget kérni. Olyan ff lézernyomi kéne ami mechanikusan jól ki van találva tehát sokáig bírja nem csak a 2. kazetta cseréig.
    Továbbá minden luxus nélküli tehát kizárólag ff nyomtatáshoz kellene de 2 hetente max 2 oldal. Volt tintásom is de tönkrement mert ritkán használtam.
    Egyszerű mechanikai kialakítása legyen, ne kerregjen kattogjon fölöslegesen.
    Jó után gyártott kazettákat lehessen venni hozzá és ne legyen gond az hogy nem eredetit teszek bele.
    És persze fontos az alacsony fogyasztás! :K
    Ebben a kategóriában melyik gyártó csinál jobbat? Epson, Xerox, Canon, Samsung?
    Eddig ezeket néztem de bármi mást is ajánlhattok :DDD :

    XEROX Phaser 3117
    Samsung ML-1640
    Canon LBP-2900

    Melyiket vegyem? Vagy mi mást ajánlotok? Minden választ előre is köszönök :R !

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

  • band1103

    őstag

    válasz Perzsa #1141 üzenetére

    Köszi ! Azt hiszem a gazdaságossága miatt ez a xerox lesz a befutó. Amíg tönkre megy benne a fényhenger (50.000lap) addig 16 szor kell benne tonert cserélni, és addig tehát 13e a készülék + 16x8e a toner= 141 Ft. Kapacitását figyelembe véve (5000lap/hó) ez 10 Hónapra vetítve tehát bőven a garancia időn belül van. Míg a canonnál 50ezer laphoz 25x kell cserélni a kazit (712-es toner:2000lap) ami bár tartalmazza a dobot is de pénzben mérve: 20e a készülék+25x13e=345 ezer forintra jön ki ugyan annál az 50.000 lapnál.

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

  • band1103

    őstag

    válasz TomBoy1986 #1147 üzenetére

    Hali!

    Szvsz ha már akkor nyomtatót cserélsz ha kifogy a toner akkor tényleg nem kell drágát venni elég lesz neked a LEXMARK E120 is. :DDD Csak azt érdemes figyelembe venni hogy adnak-e hozzá tonert :DDD (mert találkoztam már olyan nyomtatóval amivel nem adtak) és hogy hány oldal a kapacitása az első tonernek (iso valamennyi szerint). Olyat vegyél amibe relatíve több tinta van. Ennyi.

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Új hozzászólás Aktív témák