Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a_nagy_pok

    csendes tag

    Sziasztok! Új fekete-fehér hálózati lézer nyomtatót szeretnék vásárolni. Sajnos nem találtam meg sehol rendesen leírva, hogy a "hálózati" nyomtató mit is jelent pontosan: azt, hogy simán Ethernet-kábel segítségével összeköthetem a bármilyen routerrel, vagy ehhez a routernek bizonyos képességekkel kell rendelkeznie.

    Amit egyelőre nézegettem, az OKI B410dn. Ezzel van valakinek tapasztalata? A PH!-fórumon keresgélve nem találtam túl sok OKI-val kapcsolatos információt (kb 1 ilyen topik volt). Ami különösöen érdekelne, hogy mik ennek a LED-es technológiának az előnyei/hátrányai (azt már megtaláltam, hogy ezen technológia esetén a toneren kívül a fényhengert is cserélni kell, ami plusz költség, viszont a mozgó alkatrészek hiánya megbízhatóbá teszi a hagyományos lézer nyomtatóknál)

    A másik, amit még megnétem az a Xerox Phaser 3125N. Erről is írhattok, ha van bármi tapasztalat :) (Láttam a Xerox tapasztalatoknak kicsit hosszabb topikja van, csak sajna kicsit régiek a hsz-ek...)

    Ja, és persze ha tudtok ajánlani más, hasonló árkategóriájú (max. 35000-40000 Ft) fekete-fehér, hálózati lézer nyomtatót, akkor azt is szívesen fogadnám :)

  • a_nagy_pok

    csendes tag

    válasz Dr. COPY. #1384 üzenetére

    Helló! Köszönöm az infokat :)! Akkor a LED-es technológiában már nem nagyon látok előnyt...
    Igazából nem is ragaszkodom hozzá, csak a követelményeimnek megfelelő egyik nyomtató véletlenül ilyen volt. (Követelmények: fekete-fehér lézer a fenti maximális árban, legyen hálózati (!), legyen minél olcsóbb a karbantartása és legyen megbízható.)
    Mivel otthonra lesz, ezért a havi példányszámba biztosan bele fogunk férni (ha jól emlékszem ez az érték még a legolcsóbb nyomtatóknál is tízezres nagyságrendű volt, itthon ennél jóval kevesebbet nyomtatunk...)

Új hozzászólás Aktív témák