Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz amol #6055 üzenetére

    én is csak azért tudom, mert szoktam vele játszani rendszeresen. bár csalóka a neve, mert már több mint egy éves játék, mostmár a 08-at is kiadták egy ideje. ettől függetlenül nem az évjárat számít, hanem az, hogy milyen grafikát vonultat fel, márpedig a a foci tipikusan olyan, ahova nem kell sok (nincs fényforrásváltozás, egy adott pályán zajlik minden, aminek nagyrésze 2D-s texturákból áll, és tükröződések sincsenek). az lenne szégyen, ha nem futna :)

    cucka: pedig ha fülhallgatózol, akkor kifejezetten jó az első hangkivezetés, mert így az ölede lóg egyenesen a kábel, nem akad bele semmibe, míg ha oldalt van, akkor útban lehet az optikai meghajtónak, egérnek, meg a kezednek is. ha meg asztalon van a gép, és hangfalat kötsz rá, akkor meg egy usb-s vagy pcmcia-os hangkártya inkább megfelelő, mert a belső nem igazán képvisel olyan minőséget...
    de abban egyet kell értsek, hogy a vga meg a lan inkább hátulra téve jó, meg az svideo is akár.

    atosz: teljesítményben kábé 10% különbség van a két proci közt. ami azért fura, mert a T7500 és a T7300 közt is ennyi van, pedig azokban ugyanannyi a cache... persze ez a különbség inkább olyan feladatoknál jön elő, mint videókódolás, zene kódolás. engem lebeszéltek a nagyobbról amikor vettem, átlagos felhasználás mellett nem fogod érezni. melegedni nem melegszik, legalábbis a felfelé nem. az alja viszont fémből van, ott elvileg ad le hőt, szóval az nyilván nem kézmeleg, de nem szoktam ölben használni.
    egyébként miért akarsz új gépet, ha nem érzed előrelépésnek?

Aktív témák