Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz spyduck #38959 üzenetére

    #1 helyre került a Lenovo G550L:) hdmi-ről úgy néz ki lemondok, ez 116-120k 2 év garival, azért a tudásért korrekt. Különösebb gondot senki nem írt róla, hangról megoszlanak a vélemények, sztem az újabbakon javítottak valamit. Win7 és hdmi-s verzió 140k körül van, az se rossz. A supportnak írtam, hogy 3 év garira mennyibe kerül az upgrade, meg pontosan hol tudom érvényesíteni, nem volt 1értelmű nekem.
    A Probook-ról letettem, a bill. gyenge pontja, fóliázni kellene a gombok közötti részt és az babra munka, ráadásul minden a bill. alatt van, még hdd-t se lehet kivenni szükség esetén. A g550L ebből a szempontból is korrekt, manualban még meg is említik, hogy könnyen hozzáférhető helyen van és nem jár garvesztéssel a csere, csak ne napi rendszerességgel csináljuk, nem arra tervezték:)

    Még azon gondolkodom i3 kombóra érdemes-e várni, elég a legkisebb cpu is nekem meg igp is, úgy hallottam azok már talán beérték a 785g szintjét és ha jól tudom cpu 32, a mellétokozott vga 45nm-es, mellé ddr3 és ledes kijelző..jó kis halk, alacsony fogyasztású gépet ígér.

    Lenovo/HP/Dell köntösben mennyibe lehet majd 1 ilyen, érdemes rá várni szted?

    szerk: A HP oldala és színvonala annyira meggyőzött, hogy legszívesebben azt vennék. Olyan sok notira még nem raktam win7-et, de pl a fu-si pi 2530-on is mindent felismert, xp bajosabb ahogy olvastam.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák