Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz MaxLogan #26866 üzenetére

    ...és akkor mit szóljon az, aki linuxozik? Melyik gyártó ad ki linuxra drivert? nvidia és ati szokott többnyire van, de amúgy elég ritka a zárt meghajtók használata, a nyílt meg nem mindig jó, avagy lehet nincs is. Itt meg igazán nem nagyon lehet mit csinálni, vagy lelkes linuxosok írnak, lehet bekerül a következő kernelbe, talán az gyártó (intel/dell/bárki) kiad egy drivert... Szóval sokszor csak remélheted, hogy a wifi, kártyaolvasó, bt működni fog, ami szerintem elég gáz, és ha már azt követeljük, hogy a gyártó adjon drivert, akkor az legyen platform független, avagy ne csak arra lehessen felrakni, amivel ők árulják a gépet. Már az is eleve gond, hogy előre telepített vindózzal van már szinte minden gép (tudom sokaknak jó az, ha van már fent oprendszer, de akkor lehessen választani legalább, vagy nem kérni, vagy nem tudom...).

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • Tonyk

    veterán

    válasz MaxLogan #26866 üzenetére

    Olyan viszont igen, hogy nem volt egyértelmű, hogy az adott géphez a könyvtárban található 10 driver közül melyiket kell feltelepíteni (mert ugye ömlesztve volt a termékcsaládhoz illő összes driver; tételenként).

    Everest ?? :)

    De azt ELVÁROM egy cégtől, hogy a drága pénzen vett hardware-hez megadjon annyi minimálisan elvárható support-ot, hogy a driver-eket, manual-okat, bios frissítéseket tegye közzé a saját oldalán.

    Abszolut igazad van nem vitatom!

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Aktív témák