Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Male #20452 üzenetére

    egyik oldalfal szomszéd mellett kapott teljes hangszigetelést, így hőszigetelést is, fürdő felét körbe burkoltam ytonggal, ami külső fallal érintkezik, a pince vesz ki sok meleget, nappali alatt pince lakás van, az nem is lehet annyira hideg, jelenleg üres, viszont a másik rész a pince rendszer folyosója, és ott van légmozgás is, érződik mennyivel hidegebb van a konyha alatt, ott az anyag is nehezebben száradt, felújítás van, azért szellőztetek sokat, por miatt és pára miatt, de nap végén sem fázok, sőt, persze ha ez megszűnik meg a többi hiányosság egy picivel másabb lesz, én úgy számoltam éjszakára ki is kapcsolhatom majd nyugodtan, jelenleg még a klíma csövezésnél is jön be a hideg ( : múlt héten csöveztem az elektromos kábelt, akkor tűnt fel h süvít a szél befelé ott is, 30 fok is csak azért van h száradjanak az anyagok, meg az egykoron szétrohadt fürdő ami mostanra már egész emberien néz ki
    nálam 23 fok a váltó, v talán 24, alatta langyosat fúj, onnantól kezdődik a meleg
    most kiszámoltam, lég m3-re vetítve valahol 105-110 közt van a lakás, pontosabbat nem akarok, álmennyezet lépcsők és beugrók nehezítik ( : ez standard 2,60-nal 40,5-41nm

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák