Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz Kbali #6796 üzenetére

    Azért ezzel vitatkoznék...

    A Wayteq-et odatettem egy Garmin mellé a napokban, mert nem hagyott nyugodni a dolog, h miben lehet jobb a Garmin, amiért ilyen drága. Hát elmosolyodtam és örültem, hogy 20.000-el több maradt a zsebemben. GPS jelet kb egyformán találtak, viszont a Garmin röcögősebben haladt pl egy körforgalomnál a maga matekfüzet egyszerűségű térképén, mint a Wayteq navija, ami elvileg "agyoncsicsázott" programot használ. Akinek munkaeszköze és számíthat ellenőrzésre, az vegye meg (vagy kérjen munkáltatói támogatást ha van rá lehetősége), de egyébként szerintem bőven jó a Wayteq meg a CNS is... Csak azért, hogy eredeti legyen....Hú és akkor mivan? Majd ha a fizetések is ezekhez az eredeti majmolásokhoz lesznek igazítva, akkor én is azt mondom, h ne warezoljunk, de amíg bele ér a kakis bilibe a kezünk, addig oldjuk meg okosba. Persze mindenki a saját pénztárcája felelőse, akinek nem számít 20-30ezer forint többletkiadás, az vegye csak meg.

    Gondolom akik itt az eredeti dolgokat szajkózzák, azoknak otthon is minden eredeti, mindig mindent megvettek. Kíváncsi lennék hány embernek fut jogtiszta szoftver a gépén :U Továbbá, azt se felejtsük el, nem mindenki keres annyit, hogy eredeti cuccokat vegyen. Jah igen...Tudom...Akkor ne is használják.... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák