Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Integrator

    aktív tag

    válasz #98593280 #42018 üzenetére

    Csak a hozzászólásod után írtam, de a Windows és netezés felületén kívül (ill. filmnézések) nem nagyon garázdálkodnék én FullHD-ben. Az a VGA sok Nekem, annyit biztos nem adnék ki érte.
    De igaz, nincs szükségem integrált VGA-ra, mert megy mellé majd egy rendes. Ezt figyelmbe fogom venni.
    Az alaplapnál azért nem zavart a 2 db RAM foglalat, mivel nem célom 2x2GB-nál többet bele rakni.
    CPU-ban, amit írtam, azt az a alapján választottam, hogy sok helyen dicsérték, de nem feltétlen lett vna célom feloldani a 4. magot... Vagy ez badarság? Nem igazán vagyok ott a témában. Ha csak azzal a 3 maggal használnám az hülyeség lenne?
    RAM témában viszont nem engedek, 2x2GB RAM kell, ez nem bővítés kérdése.
    A 130k meg a felső határ táppal, így a 140k már sok. Gondolom megérted. Valahol meg kell húzni a határt, a 130 nálam a felső :)
    Köszönöm, hogy fáradozol segíteni Nekem. :)

  • j0k3r!

    senior tag

    válasz #98593280 #42018 üzenetére

    az 5850 kicsit eros foleg, hogyha
    "Játék nem jellemző, ha játszom is, akkor is ezekkel a régebbi F.E.A.R. Combat, Combat Arms EU, de ezek mentek a régi gépekem is probléma nélkül, nem célom, hogy ezeket kihajtsam 1900x1080-as felbontásban őket."
    ergo gyengebb vga, de 4 magos proci, es giga lap:

    LAP: GIGABYTE GA-770TA-UD3 23k
    CPU: AMD Athlon II X4 630 2.80Ghz AM3 BOX 25k
    RAM: DDR3 Kingston/Kingmax 2GB 1333MHz 12k
    VGA: POWERCOLOR AX5770 512MD5-H PCIE 35k
    HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB HD502HJ 12k
    ODD: NEC AD-7243S fekete 1év gar: 6k
    HÁZ+TÁP: Gigabyte GZ-X1/2/3 Fekete ház + Superb 460W tápegység 16k

    ossz: 129k
    +kesobb veszel meg +2gb ramot es elleszel egy ideig
    +nem kotekedeskepp, de ha "ezekkel a régebbi F.E.A.R. Combat, Combat Arms EU" jatekokkal jatszik, oda nyers ero kene inkabb (4890), mint dx11, de sajnos a keretbe nem tudtam belevarazsolni.

    szerk: ja latom azota te is atszerkesztetted, csak hsz iras kozbe lementem kajaert :D

    [ Szerkesztve ]

    some men just wanna watch the world burn...

Aktív témák