Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajthabalazs

    senior tag

    Elolvasva az összefoglalót és néhány linket, kiderült, hogy a lehető legigénytelenebb játékos vagyok, egér szempontjából mindenképp. Úgyhogy gondoltam kérek egy ajánlást, hogy legyen mit kérni Jézuskától Karácsonyra.

    Mennyi a keret? 15.000Ft
    Használtpiac, és / vagy eBay? Csak kiskerből.
    Mire használnád az egeret? FPS játékokhoz
    Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van? Nagy kezem van, és hosszúak az ujjaim (24.5cm-es arasz, 10cm-es középső ujj. D kosár áll kézre). Ezért fingertip tudom csak fogni még a nagyobb egereket is. Churchill stílusban
    Milyen érzékenységgel játszol / használod? Letámasztott csuklóval játszom, 7cm/360 fok
    Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) 4-5 extra gomb nem ártana, fedélzeti memóriában tárolt makrókkal, mert két gépen játszom (laptop, asztali). Jó lenne, ha a görgőt könnyű lenne lenyomni, a jobbra-balra döntés sem hátrány

    Sokáig egy Gigabyte Ghost-ot használtam (még akkor vettem, amikor 10k alatt volt), akkor még multiztam is (COD MW2) és elégedett voltam vele, nyilván összehasonlítása alap nélkül minden egér a legjobb. A lányom lenyúlta, azóta egy Dell széria-egérrel játszom, teljesen komolytalanul.

    +1 kérdés: sokáig dolgoztam laptopon, otthon még most is azt használok. Megszoktam a touchpad-et, nagyon kényelmes, hogy pozícióváltás nélkül elérem az egérfunkciókat. Kerestem különálló touchpad-et, de nem találtam megfelelőt. A Wacom, de még az Apple is túl nagy, és nincsenek dedikált gombok, A Dell-t már nem lehet kapni sehol. A többi meg elég gagyinak látszik.

    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

  • lajthabalazs

    senior tag

    válasz ribizly #64975 üzenetére

    Köszönöm, felveszem a kivánságlistámra. Ráadásul mindkettő RGB-s, nem akartam írni, de kizáró ok lett volna a hiánya :)

  • lajthabalazs

    senior tag

    Még egy kérdéssel zavarok: én még csak egy R.A.T egeret szedtem szét, meg az egyik legolcsóbb Logitech-et. Előbbi reménytelenül integrált volt, utóbbival könnyen lehetett dolgozni. A kérdésem az, hogy van-e olyan ajánlott minőségű egér, aminek a burkolata könnyen cserélhető "utángyártottra". Tehát a háta nem egy egzoszkeleton, ami mindent tart, hanem csak egy köpeny. Arra gondoltam, terveznék hátat a lapát kezemhez, kinyomtatnám, kicserélném, és akkor nem lennének méretbeli megkötések. Csináltatok már esetleg ilyet?

Új hozzászólás Aktív témák