Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zaied

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Bélabácsi #92493 üzenetére

    A japán Omron nem biztos hogy jó lesz bele, túl magas, de van mikor belefér mókolás nélkül.
    Apróról én inkább ezt ajánlanám: GM8.0
    Vagy ha valami különlegesebbet keresel akkor nála érdeklődj: [link]
    D2F-01F TME
    D2F-01 Hestore
    ez a gyárija, ha az szimpatikusabb Hestore

    [ Szerkesztve ]

  • InterWave

    csendes tag

    válasz Bélabácsi #92493 üzenetére

    Long story not so short: felejtsd el a Logitech G series javítását "kínai" (a japán is kínai...)Omron kapcsolókkal.
    4 év után a Logitech G603-asom szépen duplaklikkelni kezdett, jobb?! gombra is...ne tudd meg mit meg nem tettem eleinte software-es módon , hogy használható maradjon: Logitech OMM utility, Connect Utility, G HUB szarozás...míg végül kiderült (nem sok hiányzott, hogy meglegyen a doktori a témában...), hogy ez szó szerint kopás a switch elektródáin, 20M, 30M rated switch ide vagy oda egy 75-80 EUR egéren...összefügg azzal is hogy az eredeti Omron mikrokapcsolók úgy 10-es nagyságrenddel nagyobb áramokra vannak tervezve mint amit a wireless gamer egerek ráengednek és a jel lecsengése emiatt hibás és a mikrokontrollerek megzavarodnak egy bizonyos kopás után...tervezési szarvas hiba, szinte minden gyártónál aki Omron-t meg hasonló speckót használ...
    Nem adtam, fel rendeltem bele való Omron mikrokapcsolókat, szépen megjöttek, egyik persze hibás szar volt mint utólag kiderült beforrasztva, jó hogy az lett a jobb oldali gomb...backupnak Office-hoz jó lesz, javítási költség 25 EUR körül (bár hagytam volna a f*szba...)
    Vettem "jóárasítva" egy Razer Basilisk X Hyperspeed-et 35 EUR-ért (nagyon korrekt egér, nagyon hajaz a G603-ra, ergonomikus, nem köcsögöknek szánt "almásmedzsikmausz" ) és bár Omronos de van rá 4! év gari és nem javítják hanem instant csere, szóval megéri így még a Logitech javításával sem buktam nagyot....azt a 305-öst felejtsd szépen el és vegyél egy újabb "fogyóeszközt" ami lehet 1 lehet 2 vagy 4 évet bír...vagy egy optikai kapcsolós Razer-t...én ahhoz fösvény voltam, mivel nem gamingre hanem irodai felhasználásra szántam és sima bömgészésre...a Razer ökoszisztéma van olyan mint a G HUB így első ránézésre...

Új hozzászólás Aktív témák