Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz Synthwave #8251 üzenetére

    Végül nem vált be az M500-as... Mivel CAD-ben a panning az egyik legtöbbet használt funkció és ehhez a görgőt kell lenyomni, amit ennél az egérnél a szokásoshoz képest nehezen (gondolom az összetett mechanika miatt) és körülményesen (akaratlanul is oldalra nyomom a görgőt) lehetett használni, hétfőn már vittem is vissza, szerencsére vételi árát levásárolhattam a kereskedőnél.
    Végül rendeltem egy MS intellimouse 3.0-t (8.500 huf Szolnokon elég jó ár érte). Ma jött meg, kb 15 perce használom. Végre nem a hüvelykujjamnál vannak közvetlenül az előre-hátra gombok, egyszerű görgő van rajta, könnyű az egér. És jó nagy! Betölti végre a nagy tenyerem, nem csak az ujjam hegyeivel fogom.
    Amin kicsit bosszankodtam, hogy sima asztallapon ("érdes" irodabútor) billeg. Jó, ez kb 1/10-ed mm, de pl a logi ilyet nem csinált, visszaraktam alá a zselés csuklótámaszos padot (logi alatt nem használtam, az gyönyörűen siklott az asztallapon), talán majd veszek alá egy alátétet majd.

    Kérdésem, hogy az egér sebességét win7 alatt a 'vezérlőpult/egér/egérmutató beáll.' alatt ugyan maximumra állítottam, de még így is sokat kell mozgatni. A valuet is sokat kellett, de szívesen mozgatnám kisebbeket :) Vagy fel kell telepíteni a szoftvert amit adtak hozzá?

    [ Szerkesztve ]

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák