Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz planbmokus #6083 üzenetére

    Ne érts félre: nem ócskázni akartam a márkát, csak eléggé megosztja a közvéleményt, de ez így van a Razer-rel is. Mindenesetre én sokáig tanakodtam, hogy vajon mit vegyek: Roccat Kone vs Razer Imperator és végül az utóbbi mellett döntöttem. Kb egy áron vannak, de rájöttem, hogy nincs szükségem a súlyokra, világító csíkokra és egyebekre. Sokkal többet jelent számomra a programozható gombok távolságállítása és ezt rengetegszer használom is egy-egy játék alatt. A magas dpi-k pedig ugyancsak nem hatnak meg. Megy a verseny és már nyomják az 5000+ dpi letapogatást, de ki tudja ezt használni? Én kipróbáltam az Imperatort 5600-ot és egy tüsszentésre átugorja a monitort. Beállítottam kényelmes 1200-ra és így már meg is lehet fogni :K Lehet, hogy csak én vagyok gyenge :U Sokkal többet számít egy jó minőségű optika, amit nem lehet kiakasztani egy-egy hirtelen rántással és nem veszíti el játékban a fonalat, amikor rád rontanak és egy pillanat alatt meg kell fordulnod. A dpi a marketing mértékegysége - nálam :))

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák