Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BemAnyó

    senior tag

    válasz Bordoi #3021 üzenetére

    Mester talán írhatnál némi konkrétumot is, a felsorolt "vádjaid" mellé, ha Bp esten jársz szívesen kipróbálom hogy ki lehet akasztani, Debrecenbe nem megyek le miatta mert az egész vita nem ér annyit, legalábbis ha ez vita egyáltalán,

    "te olyan egerekről húzod le a keresztvizet, amit csak képen láttál."

    ezt mégis mire alapozod ?

    "Az, hogy egy 5-6 évvel ezelőtt lézeres egérnek esetleg voltak olyan problémái amiket te állítasz, azt elhiszem. Viszont nem a legendákból kellene élned, azóta lehet csináltak már jobbat is "

    Kibeszélt itt 5-6 éves egerekről, és hol írtam én olyat hogy ne vegyél lézerest mer mind rossz és mindegyik kiakad és fejre áll ?

    " amit csak képen láttál és tesztekben, arról hogyan mersz bármit is tényként közölni ? "

    És mégis te mire alapozol mikor kinézel magadnak egy terméket?
    Rögtön megveszel 10 külömbözőt szétszeded és könyvet írsz róla, gondolom mert eléggé nagyképű vagy. Az ember először teszteket nézeget, és tapasztalatokat olvas a fórumokon, majd kipróbálja ha annyira ráizgult. Biztos hogy sokkal többet olvasom más tapasztalatait mint amennyit én tapasztalok, de ezeket nem adom elő saját tapasztalatként, hanem hivatkozok rájuk, ha majd csinálsz egy halványan is hasonló minőségű tesztet mint az ES akkor majd vitatkozhatsz a szerzőjével hogy mit nézet félre, ne nekem oszd az észt. És igen is megemlítettem több helyen is a véleményem és leírom megint hogy még egyszer elolvashasd : A lézeres egerek drágábbak mint az optikaiak, de nem jobbak azoknál, nem érdemes (nem pedig nem szabad) játékra megvenni hacsak nem ragaszkodsz hozzá hogy lézered legyen, munkához pedig igen is szükség lehet lézeresre hogy legyen jó sok Dpi. Ebbe kéne beleköss mert ez az ÉN véleményem. Rengeteget olvastam külföldi/magyar fórumokat és teszteket tapasztalatok amik ezt mind alátámasztják, akárcsak a kereskedők árlistái, ES tesztet meg azért lehet igenis tényként kezelni amire állandóan hivatkozok mert még csak hasonló kaliberű sem készült, pláne nem újabb, 2007 -es, az nálam nem 10 éve volt, senkit sem akarok lebeszélni a lézeres egér megvételéről mindenki azt vesz amit akar, csak sokan (kb mindenki) személyes sértésként kezelik ezt a témát, ahogy te is, sehol nem irtam olyat hogy az optica -i a legjobb, vagy hogy vegyél DA mert nekem is ez van akkor biztosan ez a legjobb a világon, mert ez egyszerűen nem igaz. Továbbá az égvilágon semmi bajom nincs azzal ha kioktatnak, még meg is szoktam köszönni amennyiben tényszerű adatokat (pl teszt), ill személyes tapasztalatot kapok. Tőled még egyik se jött, csak kioktatás, amit alapozol mire is ? Van egyáltalán fogalmad arról hogy hány fórum foglakozik ezzel a témával ?

Új hozzászólás Aktív témák