Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati3x

    senior tag

    válasz pandur99 #33555 üzenetére

    Jam. Jó az x30-is. A pana mellett talàn az induló 1.4-es fényerö, és az ekvivalens 24mm szól, ami ugye tàjképhez jól jöhet. Meg talàn videóban is jobb. Mondjuk ez nem volt igény. Ha jól emlékszem multkor olyan 90 ezerért ment vhol az lx7. Szóval jó kis all around gépecske. Nekem jelenlegi tapasztalattal böven elég lenne. De ugye màr bele vagyok "rahadva" az MFT rendszerbe, egy em5-el, meg egy gm1-el. Na a gm1et elkalmi àron vettem, olyan 80-ban volt 12-32-el.. Azóta hanyagolva is van az em5 elég gyakran.... Apropó a gm1 is belefér 12-32-el a keretbe. Utàna pedig veszel egy 45-öst portréra és kész. A 45-ös obival is nagyon pici kis gép, és bàrmikor körberajzolja a belépö canikon gépeket, meg a belépö canikon portré fix obikat.. Ha meg makrozni is akarsz akkor lösz a hasznàlt piacon egy oly 12-50-et 30-körül, a makrója böven elég belépö szinten. Persze van némi kompromisszum, nincs vakusaru, csak kisvaku 1/50-es szinkronnal. De ezzel együtt lehet élni. Szal gm1 12-32-el(optikailag nagyon jó kis obi, plàne ha a méretét nézzük) frankó szenzor, késöbb pedig egy 45-ös portréra, meg mondjuk egy 12-50 hasznàltan makrózni. Söt mivel wifin okostelefonról tudod vezérelni, és a 12-50-ben van kapcsolható elektromos zoom ezért teljesen tàvvezérelhetö gépet kapsz.. Ami elég vidàm! (próbàltam!)

Új hozzászólás Aktív témák