Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz #16741888 #41188 üzenetére

    ...meg a lafogó ajtókat, a becsavarozott polikarbonat szelvedovel. :DDD Utcai auto, ja. Hagyjuk ezt mar vhova mashova...amugy tegnap neki is vmi szetrokkant a S2 hajtasaban.

    Nem kifejezetten csak ra gondoltam, hanem ott volt pl a farmotoros dizel polo volt tavaj, vatta uj muszakival es K-s rendszammal. Hat azert az mar meg a f@szom...

    Szivesen megneztem volna hol vizsgazik le igy ahogy ott megjelenik, mert arra ha csak 200m-rol ranez a vizsgaztato a telep masik vegebol is mar buko az egesz ahogy van. Nem ha meg kozelebb is megy hozza, meg mondjuk elkezdik nezni rajta gyari elso fekek frutti fekteljesitmenyet a 300LE-hoz...vagy mas autonal az 5-600-hoz is akkora fek van, mint 75loeos alapmodellen szokas... nevetseges. :U

    Azert ehhez kepest RT autojan pl meg rendes fek is van, pont azert, mert az valoban is egy utcai kocsi. Ez a nem mind1.

    több drón kell ;P

Aktív témák