Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz nincs4ma #44662 üzenetére

    Ez a Raidmax ház egy ipari hulladék, olyan mint a kodegány, csak ez nem ad áramot és nem lehet belőle virágcserepet csinálni, maximum balkonládát... Szürke oldstyle belső, felső tápos, zéró kábel menedzsment, ránézésre rossz anyagminőség, a hátsó PCI lapok csak kitörhetőek, nem rakhatóak vissza, azt már nem mondom, hogy csak 2 venti rakható bele, mert mint tudjuk "egyes" embereknek ez még sok is. Ők azok akik nem vásárolnak ventilátort, még 35 fokban sem, hanem fröccsöt isznak szódával. Szerintem ez a ház annyira sz@r, hogy még az ujjadat is elvágja ha szerelsz benne, az usb3 előlapit csatit meg sem említem... mert nincs.

    Íme a mese konfig az általad elképzelthez képesthez fényévekkel sokkal jobb:

    Alaplap: ASRock h61 u3s3 usb3 18k
    RAM: Kingston DDR3 1333MHz 4GB , 6k
    CPU: Intel i3-2100 3,1Ghz box, 29k
    VGA : Gainward GTX460 1GB GDDR5 HDMI 43k
    Tápegység: FSP hexa 400, 10k
    HÁZ: Bitfenix Shinobi ablakos, 18k
    Házventik: Arctic Cooling F12, 1k/db, 3k
    össz: ugyanannyi amennyit te sem összegeztél

    Hogy egy kis miért is legyen benne: az i3-2100 10%-al gyorsabb a klasszikus Phenom 955-nél:link Full HD-ban... bár nem tudjuk mekkora felbontásban játszol. Amennyiben abban, akkor akár lehetne venni egy erősebb GTX560-at is, egy olcsóbb 10k-s Merc Alpha házzal. Ja a 4GB elég, 8GB ram-tól egy játék sem fog gyorsabban futni.

    [ Szerkesztve ]

  • #98593280

    törölt tag

    válasz nincs4ma #44664 üzenetére

    Amennyiben ragaszkodsz a jobban melegedő, lassabb, régebbi architektúrához, akkor én nem vagyok az embered. Az AMD úgy szar jelenleg, ahogy. A Bulldozer is elrontott mindent. Egy valami létezik: Sandy Bridge...

Aktív témák